Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Śpiwory

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rab Śpiwór ASCENT 900 Zobacz większe

Rab Śpiwór ASCENT 900

QSG-27-RZ

Nowy

Rab

Ciepły śpiwór Rab ASCENT 900, wykonany z puchu kaczego i materialu Pertex. Model o kształcie poszerzanej mumii, doskonale dopasowuje się do ciała. Przeznaczony do wypraw górskich, jak również do codziennego użytku.

Więcej szczegółów

1 299,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Śpiwór średniej wagi Rab ASCENT 900, wykonany z wysokogatunkowego puchu kaczego oraz miękkiego wytrzymałego materiału Pertex Microlight, który użyty został zarówno w części zewnętrznej, jak również wewnętrznej. Śpiwór wyróżnia uniwersalny kształt poszerzonej mumii, co pozwala na idealne dopasowanie do ciała i gwarantuje ciepło przez cały okres użytkowania.

  We wnętrzu śpiwora ASCENT 900 zaprojektowano kieszeń zapinaną na zamek. Profilowany dół śpiwora umożliwia zachowanie większej przestrzeni dla stóp, natomiast zróżnicowana wielkość komór zwiększa optymalną temperaturę modelu.

  Śpiwór marki Rab może być wykorzystywany nawet przy temperaturach dochodzących do -18 stopni Celsjusza, w związku z tym świetnie sprawdzi się podczas wypraw wysokogórskich lub wycieczek zimowych.

  W komplecie worek do przechowywania śpiwora. Model z zamkiem prawym.

  Hydrophobic Down

  Do zaprojektowania śpiwora Rab ASCENT 900 wykorzystano hydrofobowy puch RAB, który powstał w technologii stworzonej we współpracy z NIKWAX. Materiał jest wolny od związków fluorowęglowodorowych.

  Pertex Microlight

  Pertex Microlight to innowacyjny materiał o podwyższonej wytrzymałości oraz odporności na ścieranie. W doskonały sposób usuwa nadmiar wilgoci, gwarantując ty samym niezrównaną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

  Parametry techniczne:

  - waga: 1530 g

  - wymiary po spakowaniu (dł. x szer. x wys.): 35x24x24 cm

  - wymiary po rozłożeniu (dł. x szer.): 215x75 cm

3 Inne produkty w tej samej kategorii: