Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Slackline

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Nowy Obniżka! Gibbon Slackrack Classic slackline rama na taśmę 3m Zobacz większe

Gibbon Slackrack Classic slackline rama na taśmę 3m

16117 JMG

Nowy

 Zestaw Gibbon Slackrack Classic to zestaw składający się z liny 4,5m oraz ramy na taśmę z napinaczem. Długość użytkowa zestawu po zamontowaniu wynosi 3m. Gibbon Slackrack jest kompatybilny ze Slackrack Extension.

Więcej szczegółów

1 849,00 zł

1 699,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Zestaw Slakrack Classic to wolnostojący stelaż do slackline wraz z napinaczem i taśmą Classicline 4,5m.  Dodatkowo istnieje możliwość przedłużenia ramy aż do 4m, poprzez dodanie Slackrack Extension. 

  Zestaw Gibbon Slackrack Classic bazuje na taśmie Gibbon Classicline, i umożliwia rozłożenie taśmy dosłownie wszędzie, nawet gdy w przestrzeni brakuje „punktów kotwicznych” - takich jak drzewa czy słupy! Przeznaczony jest głównie do użytku wewnętrznego lub w terenie o stabilnej powierzchni. Są to np.: sale gimnastyczne, siłownie domowe i komercyjne a także pokój dziecięcych zabaw! Zgodnie z hasłem marki: „Slackline dla każdego!” chodzić po taśmie Classicline mogą zarówno dorośli jak i dzieci! 

   

  Gibbon Classicline- to najpowszechniej wybierana taśma do Slackline na rynku niemieckim! Cechuje ją delikatna rozciągliwość, wysoka wytrzymałość i umiarkowana dynamika. Są to cechy pożądane zarówno podczas nauki surfersline jak i podczas odkrywania nowych sztuczek na taśmie.

  Dodatkowo! Aplikacja Gibbon na telefon! Znajduje się w niej mnóstwo filmów instruktarzowych i porad, odpowiednich na różne poziomy zaawansowania w slackline!

   

  Długość zestawu: 2-3m

  Szerokość taśmy: 5cm

  Szerokość zestawu po rozłożeniu: 36cm

  Waga: 28kg
  Wytrzymałość taśmy: 4tony

  Wysokość nad ziemią: ok 30cm 

   

Produkty powiązane

9 Inne produkty w tej samej kategorii: