Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Slackline

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Nowy Obniżka! Gibbon Slackline Jibline Treewear Zestaw 12,5m Zobacz większe

Gibbon Slackline Jibline Treewear Zestaw 15m

18852

Nowy

Gibbon Slacklines

Zestaw Gibbon Jibline Treewear to taśma slackline 15m długości i 5cm szerokości, napinacz, ochraniacze na drzewa oraz pokrowiec ochronny na napinacz.GRATIS! Dostęp do aplkacji Gibbon.

Więcej szczegółów

419,00 zł

349,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Wysokiej jakości zestaw Gibbon Jibline Treewear dedykowany dla sportowców slackline. 
  Zestaw idealny dla początkujących oraz bardziej zaawansowanych slackerów. Kierowany jest przedewszystkim dla osób chcących wykonywać na taśmie tricki, bawić się na slackline w rytm muzyki. 

  Taśma Gibbon o długości 12,5 m+ 2,5m pętla napinacza i szerokości 5cm pokryta jest antypoślizgową nawierzchnią, dla lepszej stabilności podczas chodzenia i wykonywania tricków. Nadaje się idealnie do spokojnych przechadzek jak i wykonywania dynamicznych trików, a nawet podskoków czy salt.

  Taśmę slackline do chodzenia zawiesić można między drzewami na dowolnej wysokości, na początek najlepiej w okolicy wysokości kolan. Dodatkowo dołączone do zestawu ochraniacze na drzewa, chronią rośliny przed uszkodzeniem poprzez tarcie taśmy o korę. Ochraniacz napinacza zapobiega dostawaniu się do niego brudu. 

  Zestaw Gibbon Jibline zawiera również dostęp do aplikacji Gibbon, z której nauczysz się jak prawidłowo chodzić, skakać i wykonywać tricki na taśmie Gibbon.  

  Zestaw taśma do chodzenia 15m /5cm,  wraz z niezbędnym napinaczem  i ochraniaczami na drzewa i napinacz.

  Wytrzymałość do 3tony ( 30kN).

    

9 Inne produkty w tej samej kategorii: