Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Skarpety do biegania

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Skarpety rowerowe UYN Man Cycling Support Socks czarne Zobacz większe

Skarpety rowerowe UYN Man Cycling Support Socks czarne

Nowy

UYN

Skarpety rowerowe dla mężczyzn UYN Man Cycling Support Socks, oferujące optymalne wsparcie i ukierunkowaną kompresję. Skarpety mają na celu wspierać mięśnie kolarza i zapewniać większy dopływ tlenu. Doskonała wentylacja, komfort i dopasowanie do stopy.

Więcej szczegółów

89,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Świetnie zaprojektowane skarpety rowerowe UYN Man Cycling Support Socks w kolorze czarno-białym, których zadaniem jest przede wszystkim optymalne wsparcie oraz kompresja ukierunkowana na mięśnie i podwyższająca dopływ tlenu.

  Skarpety rowerowe UYN to model, który świetnie sprawdzi się także podczas uprawiania innych aktywności fizycznych, w tym przede wszystkim jazdy na rolkach. Skarpety oferują znakomitą wentylację, dzięki czemu stopa nie ulega nadmiernemu poceniu się.

  Prezentowane skarpety rowerowe Man Cycling Support Socks wykonano z wytrzymałego, 100% biologicznego włókna nylonowego NATEX, które szybko schnie i podwyższa komfort użytkowania. Drugim składnikiem jest srebrna, metalowa przędza Zerodor, która połączona została z tradycyjną przędzą. Materiał ten oferuje właściwości antystatyczne i przeciwdrobnoustrojowe, zapobiegając tym samym powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

  Producent UYN zapewnia 2 lata oficjalnej gwarancji.

  Cool Air-Flow

  Cool Air Flow - nowoczesna struktura mikrokanałowa 3D utrzymuje stopę rowerzysty suchą i odświeżoną.

  Ergonomiczna wkładka

  W skarpetach męskich UYN zastosowano anatomicznie dopasowane do stopy wkładki, które zapewniają swobodę ruchów i komfort jazdy na rowerze.

  Tarcza Preshock

  Nowoczesna tarcza Preshock w rewelacyjny sposób absorbuje wstrząsy i chroni ścięgna Achillesa zawodnika.

  Bandaż uciskowy

  Męskie skarpety rowerowe UYN Man Cycling Support Socks wyposażono w podwójny, asymetryczny bandaż uciskowy, który poprawia kompresję w tych miejscach, w których jest to konieczne.

  Mankiety

  Elastyczne, anatomicznie dopasowane do stopy mankiety wpływają na rewelacyjne trzymanie stopy bez jakichkolwiek ograniczeń.

  Kompresja IQ

  W prezentowanych skarpetach zastosowano inteligentną kompresję IQ, która odpowiada za lepszy dopływ tlenu do mięśni.

  _________________________________________  UYN

  UYN to jedyna taka na świecie marka sportowa, która podczas projektowania odzieży kładzie aż tak duży nacisk na obserwację natury – dążenie do tego, by sport wyzwalał w człowieku lekkość i swobodę, co pozwala mu na osiąganie nieustannych sukcesów. W swojej ofercie UYN posiada wysokiej klasy produkty wykonane z miękkiej przędzy, delikatnej dla ciała i zapewniającej doskonały komfort termiczny.

  W asortymencie marki UYN znajdziemy przede wszystkim odzież sportową (kurtki, koszulki, spodenki), bieliznę funkcjonalną (w tym także skarpety), a także akcesoria sportowe, które świetnie sprawdzają się w niemal wszystkich aktywnościach sportowych.

28 Inne produkty w tej samej kategorii: