Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Skarpety do biegania

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Skarpety rowerowe UYN Light Men's Cycling Socks męskie czarne Zobacz większe

Skarpety rowerowe UYN Light Men's Cycling Socks męskie czarno-białe

Nowy

UYN

Lekkie skarpety sportowe UYN Light Men's Cycling Socks w kolorze czarnym, z białymi elementami. Skarpety o długości odpowiedniej do jazdy na rowerze, jak również na rolkach. Model oferuje optymalny przepływ powietrza, szybkie wysychanie i najwyższy komfort użytkowania.

Więcej szczegółów

67,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Męskie skarpety sportowe UYN Light Men's Cycling Socks, doskonałe do jazdy na rowerze, jak również na rolkach. Ich głównym atutem jet znakomita ochrona nogi podczas uprawiania aktywności fizycznych, jak również specjalna struktura, której zadaniem jest zapewnienie optymalnej cyrkulacji powietrza oraz świetnej oddychalności.

  Skarpety sportowe marki UYN wykonano ze specjalnego tworzywa Texlyte Nano, które oferuje doskonały komfort, jak również właściwości hipoalergiczne dzięki zrównoważonemu pH. Włókna Texlyte nano są lekkie i znakomicie oddycahjące, co zmniejsza także ciężar sprzętu podczas długich aktywności.

  Skarpety Light Men's Cycling ocks bazują również na innowacyjnej, srebrnej przędzy metalowej Zerodor, która przeplatana jest z tradycyjną przędzą oferującą właściwości antystatyczne i przeciwdrobnoustrojowe.

  Cool Air-Flow

  Technologia Cool Air Flow zaprezentowana została jako struktura mikrokanałowa 3D, wpływająca na jeszcze lepszą cyrkulację powietrza oraz utrzymanie stopy zawodnika w czystości i świeżości.

  Ergonomiczna wkładka

  Anatomicznie dopasowane do stopy wkładki poprawiają komfort i swobodę ruchów podczas aktywności fizycznej.

  Tarcza Preshock

  Innowacyjna tarcza Preshock redukuje wstrząsy i chroni ścięgna Achillesa przed kontuzjami.

  Bandaż uciskowy

  Podwójny, asymetryczny bandaż uciskowy wpływa na uprawnioną kompresję w tych miejscach, w których jest ona niezbędna.

  _________________________________________  UYN

  UYN to jedyna taka na świecie marka sportowa, która podczas projektowania odzieży kładzie aż tak duży nacisk na obserwację natury – dążenie do tego, by sport wyzwalał w człowieku lekkość i swobodę, co pozwala mu na osiąganie nieustannych sukcesów. W swojej ofercie UYN posiada wysokiej klasy produkty wykonane z miękkiej przędzy, delikatnej dla ciała i zapewniającej doskonały komfort termiczny.

  W asortymencie marki UYN znajdziemy przede wszystkim odzież sportową (kurtki, koszulki, spodenki), bieliznę funkcjonalną (w tym także skarpety), a także akcesoria sportowe, które świetnie sprawdzają się w niemal wszystkich aktywnościach sportowych.

28 Inne produkty w tej samej kategorii: