Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Skarpetki na rolki

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Skarpety Rollerblade High Performance Socks czarno-czerwone 2018 Zobacz większe

Skarpety Rollerblade High Performance Socks czarno-czerwone 2018

Nowy

Rollerblade

Wysokiej jakości skarpety High Performance Socks marki Rollerblade, które powstały z myślą o rolkarzach na różnym poziomie zaawansowania w jeździe. Zaprojektowane w oparciu o dodatkowe wzmocnienie w okolicach pięt i piszczeli, co znakomicie chroni nogi zawodników.

Więcej szczegółów

69,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Atrakcyjna para skarpet sportowych Rollerblade High Performance Socks w kolorze czarno-czerwonym, które powstały z myślą o rolkarzach na różnym poziomie zaawansowania w rolkarstwie. Zastosowano w nich dodatkowe wzmocnienia w okolicach pięt i piszczeli, co stanowi znakomitą ochronę przed kontuzjami i otarciami. Skarpety charakteryzują dodatkowe właściwości antybakteryjne, dzięki którym zawodnik unika nieprzyjemnych zapachów pojawiających się podczas długotrwałych treningów.

    Skarpety High Performance Socks wyposażono w innowacyjne technologie Nano-Glide odpowiadającą za odprowadzanie ciepła i potu oraz Meryl Actisystem. Wykonane w 91% z Poliamidu, 7%  Polipropylenu, zaś w 2% z nowoczesnej Elastyny. Model wyprodukowany we Włoszech.

19 Inne produkty w tej samej kategorii: