Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rowery

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Kask Bliz Alpha MIPS czarny Zobacz większe

Kask Bliz Alpha MIPS czarny

Nowy

Kask Bliz Alpha MIPS to wysokiej jakości kask rowerowy i rolkarski przeznaczony zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Zawiera technologię MIPS chroniącą mózg podczas wypadku.

Więcej szczegółów

569,99 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Kask sportowy Bliz Alpha MIPS  to lekki przewiewny kask, o aerodynamicznej budowie. Dzięki niej, podczas szybkiej jazdy rowerem kask nie wpada w drgania czyli nie ulega dystorsją. Stabilnie przylega do głowy i nie przemieszcza się. Dobre dopasowanie zapewnia dostosowanie rozmiaru kasku odbywające się na 2 sposoby- z jednej strony możliwa jest regulacja obwodu kasku, z drugiej- regulacja pozioma- określająca jak nisko lub jak wysoko kask umiejscowiony jest na głowie.

   

  Skorupa kasku łączy w sobie wiele technologii, co zapewnia jej lekkość, przewiewność oraz doskonałą ochronę głowy podczas ewentualnego wypadku. 
  Najważniejszą z nich jest system MIPS - czyli system ochrony mózgowia. Możemy zobaczyć go na zdjęciu, charakteryzuje go żółty kolor. Dzięki wkładce MIPS podczas uderzenia, znacznie większa część drgań przekazywana jest do skorupy kasku- chroniąc mózg poszkodowanego przed obrażeniami. Odbywa się to dzięki dodatkowemu ruchowi, jaki zapewnia wkładka MIPS podczas zdarzenia, pomiędzy głową a skorupą kasku Bliz Alpha MIPS.

   
  Skorupa kasku wykonana jest z dwóch materiałów, kluczowych dla jego właściwości ochronnych i ergonomicznych. Są to pianka EPS oraz powłoka poliwęglanowa. Oba, bardzo lekkie materiały, są ze sobą zespolone, a nie sklejone. Sprawcą jest tutaj kolejna technologia o nazwie: Inmold. Skutkuje to lepszą trwałością, większą estetyką wykonania i jeszcze mniejszą wagą kasku. 
  Wentylacja w kasku zapewniona jest systemem Airflow Ventilation System, dzięki któremu zapewniona jest optymalna temperatura i wilgotność głowy sportowca.

  Idealne dopasowanie kasku, oraz komfort jego noszenia, zapewnia dostosowanie rozmiaru kasku odbywające się na 2 sposoby.

   

   

  Dane techniczne:

   

  waga: 220g

   

  technologia: Inmold MIPS

   

  materiał: EPS, poliwęglan

   

  regulacja: RTS obwód w poziomie, obwód w pionie

27 Inne produkty w tej samej kategorii: