Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki Rollerblade Macroblade 80 ABT 2020 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Macroblade 80 ABT 2020

Nowy

Rollerblade

Męskie rolki fitnessowe Rollerblade Macroblade 80 ABT, idealne dla początkujących i średniozaawansowanych zawodników. Model z systemem ABT, który gwarantuje doskonałą pewność jazdy i stabilność podczas treningu. Gwarancja optymalnego przenoszenia siły i idealnego dopasowania do stopy.

Więcej szczegółów

749,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Najnowsze rolki Rollerblade Macroblade 80 ABT z kolekcji na rok 2020, przeznaczone do jazdy fitnessowej. Model skierowany do zawodników rozpoczynających przygodę z rolkarstwem, jak również tych na średnim poziomie doświadczenia. Zastosowano w nich innowacyjny system ABT, dzięki któremu jesteś w stanie świetnie kontrolować jazdę, a także otrzymasz niezrównaną stabilność podczas udoskonalania swoich umiejętności.

  Prezentowane rolki Macroblade 80 ABT to przede wszystkim wygodny, doskonale wentylowany but wewnętrzny Performance Form Fit z wyściółką treningową Training Footbed, która zapewnia komfort i optymalne przenoszenie siły. W rolkach Rollerblade zastosowano także cholewkę stabilizującą, która przenosi jeszcze większą energię podczas odpychania się.

  Rolki Rollerblade Macroblade 80 ABT posiadają również solidną szynę aluminiową Twinblade Alu oraz dopasowane do niej 4 koła o średnicy 80 oraz twardości 82 mm. Całość dopełniają łożyska silikonowo-żelowe SG5, które ograniczają tarcia i zwiększają trwałość sprzętu.

  Rolki mocowane są do stopy poprzez potrójny system wiązania w postaci górnej klamry, paska Strap pod kątem 45 stopni i sznurowadeł.

  But zewnętrzny: Macroblade

  But wewnętrzny: Liner Performance z wkładką treningową

  Zapięcie: sznurówki, klamra pod kątem 45 stopni, górna klamra nad kostką

  Płoza: Twinblade Aluminium (max 4x84 mm)

  Kółka: Rollerblade 4x80 mm / 82A

  Łożyska: SG5

18 Inne produkty w tej samej kategorii: