Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki Rollerblade Endurace E2 Pro 125 2020 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Endurace E2 Pro 125 2020

Nowy

Rollerblade

Rolki do jazy szybkiej, na maratony Rollerblade Endurace E2 Pro 125 to kolejne wcielenie bestsellerowego modelu Tempest. Rolki Endurace E2 Pro 125 charakteryzuje doskonała sztywność, niska waga oraz kompozytowa szyna z trzema kółkami wyścigowymi. Możliwość zamontowania dodatkowego kółka w celu poprawy kontroli prowadzenia.

Więcej szczegółów

2 249,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Rollerblade Endurace E2 Pro 125 to najnowsze rolki fitnessowe dla tych zawodników, którzy stawiają na szybkość, precyzję i komfort w codziennym wydaniu. Dla rolkarzy oczekujących maksymalnej kontroli nad sprzętem szczególnie przydużych prędkościach.

  Rolki Endurace E2 Pro 125 to model wyścigowy, zaprojektowany z niskim butem, z którego można z powodzeniem ściągnąć cholewkę. But wewnętrzny stworzono na bazie włókien węglowych, które oferują znakomitą mieszankę niskiej wagi i odpowiedniej sztywności. Do rolek Rollerblade dodano nowy system zapięcia w postaci jeszcze szerszej i mocniejszej klamry stabilizującej piętę, mocowanej pod kątem 45 stopni, szerokiej klamry na cholewce oraz tradycyjnego sznurowania.

  Nowoczesna płoza rolek Rollerblade wykonana z frezowango aluminium połączona została z trzema kółkami Hydrogen o średnicy 125 mm oraz twardości 85 A, jak również z łożyskami Twincam ILQ 9 Calssic Plus, do których dodano nylonowe pierścienie oraz uszczelkę z jednej strony.

  Rolki Rollerblade Endurace E2 Pro 125 sprzedawnae są w komplecie z kluczami do cholewki, osiami oraz śrubami mocującymi szyny.

  But zewnętrzny: Skorupa E2 z włókna węglowego, z odpinanym mankietem i wentylowaną podeszwą, cholewka z mikrofibry

  But wewnętrzny: But wewnętrzny Performance High Performance

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: Extruded Alu (3x125 mm) 320 mm/12.6'', ośki wyścigowe

  Kółka: Rollerblade Hydrogen 3x125 mm / 85A, made in USA

  Łożyska: Twincam ILQ-9 Classic Plus

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: