Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki Rollerblade RB 80 Pro 2020 Zobacz większe

Rolki Rollerblade RB 80 Pro 2020

Nowy

Rollerblade

Rollerblade RB 80 Pro w wersji na rok 2020 to jeszcze ciekawsza wersja kultowego modelu Rollerblade RB Cruiser. Nowoczesna konstrukcja, doskonałe trzymanie stopy, odpowiednia wentylacja, zwrotność i atrakcyjny design. Model idealny do urban skatingu i freeride.

Więcej szczegółów

799,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Rollerblade RB 80 Pro - najnowsze rolki z kolekcji na rok 2020, idealne do urban skatingu i freeridu. Zaprojektowane zostały jako udoskonalona wersja modelu Rollerblade RB Cruiser, cieszącego się sporym zainteresowaniem wśród zawodników doświadczonych w rolkarstwie. Zaczerpnięta z niego skorupa zachwyca znakomitą trwałością i świetnym przenoszeniem energii na płozę i koła.

  Rolki RB 80 Pro bazują na sprawdzonych rozwiązaniach technologicznych, które przekładają się na lepszą zwrotność, sztywność, wentylację i odpowiednie trzymanie stopy. Zastosowano w nich wyjmowalny but wewnętrzny Performance, z wkładką Shock Absorber, co gwarantuje nie tylko komfort, ale także doskonałe pochłanianie drgań.

  Prezentowane rolki Rollerblade wyposażone zostały w aluminiową płozę Extruded Alu 243 z regulowanymi ośkami wyścigowymi, zapewniając rolkarzom świetne właściwości jezdne. Do płozy dodano cztery koła kauczukowe Supreme Urban 80 mm o twardości 85A, które charakteryzuje szeroki profil przekładający się na odpowiednią stabilność, precyzję i zwinność podczas jazdy. Koła te idealnie sprawdzają się podczas jazdy miejskiej, oferując jeszcze lepszą sprężystość i przyczepność.

  Do całej konstrukcji rolek Rollerblade dodano łożyska silikonowo-żelowe SG7, które nie tylko minimalizują tarcia, ale także gwarantują świetną trwałość i komfort jazdy. Rolki idealnie przylegają do stopy rolkarza dzięki górnej klamrze, paskowi Strap pod kątem 45 stopni i tradycyjnym sznurowadłom.

  But zewnętrzny: Skorupa RB Vented Molded wentylowana, boczny slider

  But wewnętrzny: But wewnętrzny Performance, wkładka Training z Shock Absorber

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: Extruded Alu (max 4 x 80mm) 243mm, Racing Axles

  Kółka: Rollerblade Supreme 4x80 mm / 85 A

  Łożyska: SG7

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: