Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki Rollerblade Twister Edge 2020 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Twister Edge 2020

Nowy

Rollerblade

Profesjonalne rolki dla mężczyzn Rollerblade Twister Edge w nowej odsłonie na rok 2020, idealne do jazdy miejskiej i freeridowej. Model z wyjmowanym linerem z serii Premium First Fit oraz szyną aluminiową z kołami Hydrogen 4x80 mm. Dla zawodników, którzy oczekują doskonałego komfortu i jeszcze większych osiągnięć w rolkarstwie.

Więcej szczegółów

999,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Rollerblade Twister Edge w wersji na rok 2020 to jeszcze ciekawsza odsłona profesjonalnych rolek dla mężczyzn, którzy pragną udoskonalać swoje umiejętności w freeridzie. Model klasy premium bazuje na nowej, udoskonalonej konstrukcji stworzonej na bazie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, co przekłada się na niezrównany komfort i dynamikę jazdy.

  Rolki Twister Edge to model idealny do jazdy miejskiej, freestylu, urban skatingu oraz freeridu. Skierowany jest zarówno do rolkarzy początkujących, jak również tych doświadczonych w rolkarstwie. Ich głównym atutem jest odpowiednio usztywniona skorupa Shell/Upper z dodatkowym wycięciem V-Cat, co wpływa na jeszcze lepszą wentylację pod spodem buta. Skorupa wzbogacona została również o slider boczny, gwarantujący maksimum precyzji i bezpieczeństwa.

  Skorupa rolek Rollerblade została zintegrowana z miękką, wygodną wkładką wewnętrzną z serii Premium First Fit z wycięciem V-Cut, podwójnym systemem tłumienia wstrząsów Shock Absorber oraz wkładką poliuretanową ShockEraser.

  Szybkość i odpowiednią zwrotność podczas jazdy zapewnia frezowana szyna aluminiowa Extruded Alu (max 4x80 mm). Dodano do niej ośki mocujące koła wyścigowe typu Race oraz opcję ustawienia bocznego szyny z rozstawem montażowym śrub 165 mm. Do płozy przymocowane zostały cztery koła Supreme o średnicy 80 mm i twardości 85A. Tym, co je wyróżnia, jest znakomita wytrzymałość i niższa ścieralność.

  Całość konstrukcji rolek Rollerblade Twister Edge dopełniają łożyska Twincam ILQ-7 Plus. Rolki mocowane są do stopy poprzez górną klamrę, pasek Strap pod kątem 45 stopni i sznurówki (dodatkowy komplet w opakowaniu)

  But zewnętrzny: Nowy TWISTER, V-Cut, wentylowany + Slider boczny dostosowany do napędu na 3 koła

  But wewnętrzny: RB High Performance V-Cut Specialized z absorbcją drgań

  Zapięcie: sznurówki, klamra micro pod kątem 45 stopni, klamra górna

  Płoza: Nowa Extruded Alu (max 4x80mm) 243 mm dla rozmiarów od EU 23-28,5 oraz 255 mm dla rozmiarów od EU 29-31,5

  Kółka: Supreme 4x80mm, 85A, w kszałcie elipsy

  Łożyska: TWINCAM ILQ 7 PLUS

  Waga: 3,5 kg

  W zestawie znajduje się rówież hamulec możliwy do zamocowania na rolce.17 Inne produkty w tej samej kategorii: