Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Rollerblade Twister Edge X czarno-białe 2019 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Twister Edge X biało/czarne 2019

Nowy

Rollerblade

Bestsellerowe rolki miejskie Rollerblade Twister Edge X z edycji limitowanej, które oferują nadzwyczajną skuteczność w rozwijaniu wysokich prędkości. Rolki dla mężczyzn o różnym poziomie zaawansowania w jeździe na łyżworolkach. Rolki Rollerblade zachwycające nowoczesnym designem, stabilnością i świetnym transferem energii.

Więcej szczegółów

1 299,00 zł

999,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Jedne z najpopularniejszych modeli rolek miejskich w ofercie marki Rollerblade - rolki męskie Rollerblade Twister Edge X, które oferują najlepsze osiągi w kategorii urban. Rolki o udoskonalonej konstrukcji zaskakują jeszcze ciekawszą kolorystyką niż do tej pory, znakomitą stabilnością, a także lepszym transferem energii. Model dedykowany wszystkim grupom rolkarzy - tym doświadczonym, jak również nieustannie udoskonalającym swe umiejętności.

  Rolki miejskie Rollerblade Twister Edge X wyposażone zostały w skorupę opartą o tę stosowaną w rolkach Twister. Jest bardzo trwała i znakomicie wentylowana za sprawą profesjonalnego systemu wentylacji.

  But wewnętrzny zastosowany w rolkach Twister Edge X, Premium First Fit V-Cut Liner, uzupełniony został o specjalną wkładkę pod stopą, jak również system tłumienia drgań Shock Absorber.

  Prezentowane rolki męskie Rollerblade charakteryzują płozy aluminiowe New Extruded Alu, o podwyższonej wytrzymałości i niezrównanych właściwościach jezdnych. O pełen komfort i wygodę dbają dodane do płóz cztery koła poliuretanowe Hydrogen o średnicy 80 mm i twardości 85 A. Ich eliptyczny profil decyduje o lepszej stabilności i precyzji.

  Łożyska Twincam ILQ-9 Classic Plus to element wykorzystujący japoński smar Kyodo, dzięki czemu rolkarze mogą rozwijać jeszcze wyższe prędkości. Dopasowanie do nogi gwarantuje natomiast system mocowań w postaci sznurowadeł, paska Powerstrap i górnej klamry nad kostką.

  But zewnętrzny: Twister, odlewana skorupa z wentylacją i wycięciem V-Cut, boczny slider

  But wewnętrzny: Premium First Fit V-Cut Liner, Specialized footbed, Shock Absorber

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: Extruded Alu (max 4x80mm), 243 mm 23-85 & 255 mm 29-31.5, Racing Axles, Laterally Adjustable

  Kółka: Hydrogen 4x80mm/85A, Made in USA

  Łożyska: Twincam ILQ-9 Classic Plus

30 Inne produkty w tej samej kategorii: