Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Rollerblade Twister Edge X 2019 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Twister Edge X 2019

Nowy

Rollerblade

Legendarne rolki miejskie dla mężczyzn Rollerblade Twister Edge X, przedstawione w nowej odsłonie. Atrakcyjna konstrukcja rolek oferuje niezrównaną szybkość i skrętność, jak również świetną stabilność i transfer energii.

Więcej szczegółów

1 299,00 zł

999,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Jedne z najlepszych rolek miejskich w ofercie marki Rollerblade - rolki męskie Rollerblade Twister Edge X, należące do kategorii urban. Za sprawą udoskonalonej konstrukcji, rolki Twister Edge X są jeszcze szybsze i skrętne, co przekłada się na nieustanną możliwość poprawy osiągów.

  Rolki miejskie Rollerblade Twister Edge X zaprojektowano w oparciu o konstrukcję charakterystyczną dla rolek Twister. Odlewana skorupa Twister z doskonałą wentylacją i bocznym sliderem oferuje bardzo dużą trwałość oraz skuteczny transfer energii.

  But wewnętrzny Premium First Fit V-Cut Liner, który zaprojektowano z myślą o zawodnikach jeżdżących rekreacyjnie pozwala na stałe podwyższanie osiągów.

  Prezentowane rolki męskie Rollerblade charakteryzuje płoza aluminiowa New Extruded Alu, która gwarantuje znakomitą wytrzymałość i jeszcze lepsze właściwości jezdne. Do płozy dopasowane zostały cztery koła poliuretanowe Hydrogen o średnicy 80 mm oraz twardości 85 A. Są to koła o szerokim profilu, dzięki któremu zawodnik cieszy się stabilnością i precyzją w trakcie jazdy.

  Łożyska Twincam ILQ-9 Classic Plus to model dla rolek Twister Edge X, wykorzystujący japoński smar Kyodo. Łożyska pozwalają rozwijać duże prędkości, ciesząc się przy tym komfortem i stabilnością.

  Pełne dopasowanie rolek urban Rollerblade Twister Edge X gwarantuje potrójny system mocowań: tradycyjne sznurowadła, klamra nad kostką oraz pasek Powerstrap.

  But zewnętrzny: Twister, odlewana skorupa z wentylacją, boczny slider

  But wewnętrzny: Premium First Fit V-Cut Liner, Specialized footbed, Shock Absorber

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: New Extruded Alu (max 4x80mm), 243mm 23-28.5 & 255mm 29-31.5, Racing Axles, Laterally Adjustable

  Kółka: Hydrogen 80mm/85A, Made in USA

  Łożyska: Twincam ILQ-9 Classic Plus

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: