Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Rollerblade Maxxum Edge 90 2019 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Maxxum Edge 90 2020 orange

Nowy

Rollerblade

Najnowsze rolki fitnessowe dla mężczyzn Rollerblade Maxxum Edge 90, które charakteryzuje atrakcyjna konstrukcja połączona z modnym designem. Rolki przeznaczone są do szybkiej jazdy przez doświadczonych zawodników. Model idealny do jazdy typu Inline-Alpine.

Więcej szczegółów

1 199,00 zł

1 119,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Na rok 2019 marka Rollerblade przygotowała dla nas spektakularną nowość - rolki Rollerblade Maxxum Edge 90 z serii X-Fit. Nowe rolki fitnessowe Rollerblade to model dedykowany dla prawdziwych profesjonalistów, którzy preferują szybką, energiczną jazdę. Z uwagi na innowacyjną konstrukcję, rolki te świetnie sprawdzają się podczas jazdy typu Inline-Alpine, która zastępuje zimowe szaleństwo na stoku.

  Rolki męskie Rollerblade Maxxum Edge 90 charakteryzuje zupełnie nowy cuff Edge - znakomicie wentylowaną, formowaną skorupę o podwyższonej trwałości. W bucie zewnętrznym zastosowano zaawansowany system wentylacji, który gwarantuje maksimum komfortu i wygody.

  But wewnętrzny Liner High Performance uzupełniony został o profilowaną wkładkę treningową oraz możliwość wyjmowania, co znacząco podwyższa walory użytkowe rolek Rollerblade.

  Najnowsze rolki fitnessowe Maxxum Edge 90 charakteryzuje wysokiej klasy płoza aluminiowa Extruded Alu 11', która w połączeeniu z czterema kołami kauczukowymi RB Supreme o średnicy 90 mm i twadości 85 A oferuje niezrównaną wytrzymałość i wygodę w każdych warunkach.

  Prezentowane rolki Rollerblade uzupełniono profesjonalnymi łożyskami ILQ-7 Plus, które w rewelacyjny sposób minimalizują tarcia, zapewniając przy tym trwałość i niezawodność produktu. Rolki Rollerblade Maxxum Edge 90 mocowane są do nogi dzięki zastosowaniu systemu potrójnego mocowania w postaci klasycznych sznurowadeł, paska Strap i klamry górnej.

  But zewnętrzny: Maxxum Edge, Vented Molted

  But wewnętrzny: High Performance Liner, Active Airflow Footbed, Shock Absorber

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: Extruded Alu (max 4x90 mm), 11''

  Kółka: Supreme 4x90 mm / 85 A

  Łożyska: ILQ-7 Plus

30 Inne produkty w tej samej kategorii: