Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Rollerblade Spark 84 2019 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Spark 84 2019

Nowy

Rollerblade

Rollerblade Spark 84 to najnowsze rolki rekreacyjne dla mężczyzn. Model o udoskonalonej konstrukcji oferuje jbardzo wygodny, odpowiednio wentylowany but wewnętrzny, jedne z najlepszych łożysk SG5, aluminiową płozę.

Więcej szczegółów

699,00 zł

559,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Kolekcja X-Fit została powiększona o nowy model rolek rekreacyjnych dla mężczyzn Rollerblade Spark 84, przeznaczonych do komfortowej jazdy rekreacyjnej. Rolki Spark to doskonała propozycja dla tych, którzy pragną nieustannie udoskonalać swoje umiejętności jazdy na łyżworolkach.

  Rolki Spark 84 wyposażone zostały w innowacyjną skorupę Rollerblade Spark, która jest teraz jeszcze bardziej trwała i wytrzymała. But wewnętrzny Liner Performance ma na celu podwyższać oddychalność stopy, wpływając przy tym na lepsze trzymanie i dopasowanie wkładki do stopy zawodnika. But jest częściowo wyjmowany, wzmacnia jego walory użytkowe.

  Męskie rolki Rollerblade Spark 84 wykorzystują płozy aluminiowe Rollerblade Twinblade 4x84 mm, do których przymocowano kółka Spark 84 o średnicy 84 mm i twardości 82 A.

  Rolki rekreacyjne Spark 84 charakteryzują łożyska silikonowo-żelowe SG5, które są bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno do rolek dla dorosłych, jak również juniorskich. Oferują świetny komfort jazdy i odpowiednie przełożenie siły. Model dopasowywany jest do stopy poprzez sznurówki, pasek Strap oraz górną klamrę nad kostką.

  But zewnętrzny: Spark

  But wewnętrzny: Performance Liner, wkładka Training

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: Twinblade aluminium (max 4x84mm)

  Kółka: Rollerblade 4x84 mm / 84 A

  Łożyska: SG5

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: