Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Rollerblade Macroblade 90 2019 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Macroblade 90 2019

Nowy

Rollerblade

Męskie rolki Rollerblade Macroblade 90 z serii X-Fit, idealne do szybkiej, stabilnej jazdy na długich dystansach. Rolki fitnessowe charakteryzuje zastosowanie udsokonalonej skorupy Macroblade, jak również wyjmowanego, bardzo dobrze oddychającego buta wewnętrznego Liner Performance.

Więcej szczegółów

859,00 zł

719,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Uniwersalna nowość w ofercie marki Rollerblade, przeznaczona na rok 2019 - rolki fitnessowe Rollerblade Macroblade 90 dla mężczyzn, którzy preferują nie tylko szybką jazdę, ale także pokonywanie dalekich odległości przy maksimum komfortu i stabilności.

  Wysokiej klasy rolki Rollerblade z serii X-Fit wykorzystują najnowsżą skorupę Macroblade o bezszwowej konstrukcji, która perfekcyjnie trzyma nogę, zapewniając tym samym niewiarygodną wygodę i komfort w trakcie treningu.

  Kolejnym atutem rolek dla mężczyzn jest wyjmowany but wewnętrzny Liner Performance, który zaskakuje niewiarygodną miękkością i odpowiednią wentylacją nawet w ciepłe dni.

  W rolkach fitnessowych Rollerblade Macroblade 90 zastosowano płozy aluminiowe Rollerblade Aluminium Twinblade 11,0'', która odpowiada za stabilność, zwrotność oraz odpowiednie tłumienie drgań. Do płóz aluminiowych dodano cztery duże koła Rollerblade o średnicy 90 mm i twardości 84A, dzięki czemu rolkarz z powodzeniem pokona dalekie dystanse z wysoką prędkością.

  Rolki dla mężczyzn Rollerblade wyposażone zostały także w łożyska silikonowo-żelowe SG9 zmniejszające tarcia, a także potrójny system mocowań: sznurowadła z blokadą, pasek Strap pod kątem 45 stopni i górną klarmę.

  But zewnętrzny: Macroblade, Engineered Mesh

  But wewnętrzny: But wewnętrzny High Performance Liner, wkładka Training

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: Twinblade Aluminium (max 4 x 90mm) 11''

  Kółka: Rollerblade 4x90 mm / 84 A

  Łożyska: SG9

30 Inne produkty w tej samej kategorii: