Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Rollerblade RB Cruiser 2019 Zobacz większe

Rolki Rollerblade RB Cruiser 2020

Nowy

Rollerblade

Nowość. Rolki Rollerblade RB Cruiser to dobry model dla początkujących oraz średniozaawansowanych rolkarzy, przeznaczony do freeridu, slalomu oraz jazdy rekreacyjnej. Rolki o nowoczesnej konstrukcji, oferują świetną sztywność, stabilność i zwinność. Idealnie dopasowane do stopy, lekkie i komfortowe.

Więcej szczegółów

699,00 zł

599,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Najnowsze rolki unisex Rollerblade RB Cruiser z kolekcji na rok 2019 - model podstawowy o doskonałej konstrukcji, przeznaczony do jazdy freeridowej lub rekreacyjnej, a także do slalomu. Skierowane zostały przede wszystkim do rolkarzy rozpoczynających swoją przygodę z freeridem lub dla tych, którzy potrzebują markowego, wysokiej jakości sprzętu.

  Rolki Rolerblade zaskakują uniwersalnością, a ich budowa sprawia, że balansują pomiędzy rolkami typowo rekreacyjnymi, a tymi profesjonalnymi. Zastosowano w nich sztywną, bardzo wytrzymałą skorupę ze sliderem bocznym. W ten sposób możemy połączyć zalety rolek freeridowych oraz slalomowych. Zadaniem skorupy jest dobre przenoszenie energii na koła, co oferuje stabilność i kontrolę nad sprzętem.

  But wewnętrzny w rolkach marki Rollerblade jest wyjmowany i bardzo dobrze wentylowany, a zawodnicy cenią w nim idealne dopasowanie do stopy. Dodatkową amortyzację stanowi wkładka poliuretanowa ShockEraser, która tłumi drgania i wibracje pojawiające się w trakcie jazdy miejskiej.

  Rolki freeridowe Rollerblade RB Cruiser posiadają aluminiowe szyny Pre Shaped Extruded Alu o długości 243, do których dodano cztery stabilne koła Rollerblade Urban o średnicy 80 mm i twardości 85 mm. Gwarantują świetną stabilność i przyczepność do podłoża.

  Innowacyjnym elementem prezentowanych rolek są łożyska silikonowo-żelowe SG7, minimalizujące tarcia, a także wpływające na trwałość i niezawodność sprzętu. Całość mocowana jest poprzez klamrę pod kątem 45 stopni, górną klamrę oraz tradycyjne sznurowanie.

  W komplecie otrzymujemy hamulec, który można swobodnie odmontować.

  But zewnętrzny: Skorupa RB Vented Molded wentylowana, boczny slider

  But wewnętrzny: But wewnętrzny Performance, wkładka Training z Shock Absorber

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: Pre Shaped Extruded Alu (max 4 x 80mm) 243mm, Racing Axles

  Kółka: Rollerblade Urban 4x80 mm / 85 A

  Łożyska: SG7

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: