Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Rollerblade Spark 80 W niebieskie Zobacz większe

Rolki Rollerblade Spark 80 W niebieskie

Nowy

Rollerblade

Spark 80 W marki Rollerblade to nowoczesne rolki fitnessowe, które powstały z myślą o rolkarkach rozpoczynających swoją przygodę z rolkarstwem. Są doskonale dopasowane do nogi, bardzo stabilne, wygodne i niesamowicie wytrzymałe. Idealne do jazdy rekreacyjnej.

Więcej szczegółów

629,00 zł

509,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Rollerblade Spark 80 W to atrakcyjne rolki fitnessowe dla osób pragnących rozpocząć naukę jazdy na rolkach, jak również tych szukających sprzętu do pogłębiania swoich umiejętności. Wybierane są przede wszystkim do jazdy rekreacyjnej w mieście, po parku lub na treningi fitnessowe.

  Rolki marki Rollerblade charakteryzuje wykorzystanie miękkiego buta wewnętrznego, który świetnie przylega do stopy. Za stabilność i płynność jazdy odpowiadają wytrzymałe płozy aluminiowe, do których dopasowano cztery koła o średnicy 80 mm oraz twardości na poziomie 80A.

  Nowością zastosowaną w prezentowanych rolkach są łożyska silikonowo-żelowe SG5, które bazują na smarze silikonowym. Ich głównym atutem jest skuteczna redukcja tarć, cicha praca rolek i podwyższona wytrzymałość.

  Spark 80 W to model, który dopasowywany jest do stopy zawodnika za pomocą tradycyjnych sznurowadeł, klamry zapinanej nad kostką i paska Strap umieszczonego pod kątem 45 stopni.

  But wewnętrzny: Soft

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, klamra nad kostką

  Płoza: Aluminium

  Kółka: 4x80 mm, 80A

  Łożyska: SG5

  Hamulec: zamontowany na rolce

30 Inne produkty w tej samej kategorii: