Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki Bladerunner Formula 84 srebrne 2018 Zobacz większe

Rolki Bladerunner Formula 84 srebrne 2020

Nowy

Rollerblade

Komfortowe, świetnie dopasowane do stopy rolki rekreacyjne Bladerunner Formula 84 w kolorze czarno-srebrnym, które wybierane są przez zawodników stawiających na szybką i stabilną jazdę. Model oferuje niesamowity komfort jazdy i wysoką wydajność.

Więcej szczegółów

499,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Rewelacyjne rolki rekreacyjne dla zawodników lubiących szybką jazdę - model Bladerunner Formula 84 w kolorze czarno-srebrnym. Jest to świetny sprzęt pozwalający na komfortową i stabilną jazdę w niemal każdych warunkach. Rolki znakomicie sprawdzają się podczas codziennych treningów i jazdy rekreacyjnej.

  Prezentowane rolki charakteryzuje półmiękki i bardzo dobrze dopasowany do stopy but wewnętrzny, który oferuje znakomitą wentylację. Dzięki temu zawodnik może cieszyć się komfortową jazdą przez wiele godzin.

  Model Formula 84 korzysta z wysokiej jakości aluminiowych płóz umożliwiających montaż dużych kółek, co doceniają przede wszystkim doświadczeni i zaawansowani zawodnicy. W rolkach zastosowano zatem cztery koła kauczukowe o średnicy 84 mm i twardości 78 A.

  Całość uzupełniają szybkie, wysokogatunkowe łożyska ABEC7, dzięki którym lepiej będziemy kontrolować jazdę.

  Rolki Bladerunner Formula 84 mocowane są przy wykorzystaniu tradycyjnych sznurówek, rzepa Strap pod kątem 45 stopni oraz górnej klamry nad kostką. Na rolce zamontowano hamulec.

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, górna klamra

  Szyna: Aluminiowa

  Kółka: Bladerunner 4x84mm / 78 A

  Łożyska: ABEC7

30 Inne produkty w tej samej kategorii: