Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki Rollerblade RB 110 3WD czerwone 2018 Zobacz większe

Rolki Rollerblade RB 110 3WD czerwone 2018

Nowy

Rollerblade

Rollerblade RB 110 3WD to bardzo szybkie, atrakcyjne rolki miejskie marki dla mężczyzn. Model oferuje doskonałą trakcję, niesamowitą precyzję oraz sztywność, co przekłada się na doskonałe osiągi.

Więcej szczegółów

999,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Najnowszy produkt na rok 2018 - wysokiej klasy rolki urban Rollerbae RB 110 3WD znanej i cenionej marki Rollerblade. Wśród głównych zalet prezentowaneog modelu zaliczyć należy przede wszystkim wyjątkową trakcję, precyzję, jak również sztywność. Co więcej, wyposażono je w szybkie podwozie 3WD, które poprawia osiągi zawodnika.

  Rolki RB 110 3WD posiadają wyjmowalny but wewnętrzny Liner High Performance, który dedykowany jest do najbardziej zaawansowanych modeli. Konstrukcja rolek wykazuje niesamowitą trwałość, jak również znakomity transfer siły na płozę i kółka. Co więcej, zastosowano w nich zaawansowany system wentylacji odpowiadający za niebywały komfort jazdy.

  Producent Rollerblade wykorzystał w nich także płozy aluminiowe 3WD Frame 110 New Extruded Alu, które odpowiadają za jeszcze większą wytrzymałość rolek, jak również niesamowite właściwości jezdne. Do płóz dodano trzy koła kauczukowe (poliuretanowe) New Supreme o średnicy 110 mm oraz twardości 85 A. Są to koła z szerszym profilem, które odpowiadają za znakomitą stabilność, precyzję oraz zwinność.

  Dodatkowym atutem rolek jest wykorzystanie łożysk silikonowo-żelowych SG7, które budową wewnętrzną przypominają łożyska ABEC, jednak dzizeki zastosowaniu smaru silikonowo-żelowego oferują niewiarygodną szybkość, minimalizację tarć oraz trwałość rolek.

  Rollerblade RB 110 3WD zapinane są przy wykorzystaniu klamry na cholewce, paska Strap pod kątem 45 stopni oraz tradycyjnego sznurowania.

  But zewnętrzny: RB Vanted Molted wentylowana, z bocznym sliderem

  But wewnętrzny: High Performance Liner, z wkładką treningową, Shock Absorber

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, górna klamra

  Szyna: 3WD Frame 110, Extruded Alu (max 3x110 mm)

  Kółka: Supreme 3x110 mm, 85A

  Łożyska: SG7

  Waga: 3,5 kg

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: