Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Rollerblade Maxxum 90 białe 2018 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Maxxum 90 białe 2018

Nowy

Rollerblade

Rollerblade Maxxum 90 to wyjątkowe rolki skonstruowane na skorupie Twistera. Męski model odpowiada za niesamowitą zwotność i szybkość, jak również komfort podczas długich treningów.

Więcej szczegółów

1 299,00 zł

1 249,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Producent Rollerblade oferuje nam swój najnowszy produkt na rok 2018 - męskie rolki Maxxum 90 preferowane przez zawodników ceniących sobie szybką jazdę po mieście, jak również bezpieczne pokonywanie długich dystansów na gładkich powierzniach. Prezentowane rolki oferują konstrukcję typową dla modelu Twister.

  Rolki Maxxum 90 wyposażono w odlewaną i doskonale wentylowaną skorupę, która jest maksymalnie dopasowana do łydki. Wykonano ją z innowacyjnego tworzywa chroniącego sprzęt przed uszkodzeniami mechanicznymi.

  But wewnętrzny Premium Liner z wkładką Specialized Footbed oferuje doskonałą wentylację, jak również niesamowite odczuwanie komfortu podczas treningów.

  Kolejnym atutem prezentowanych rolek jest nowoczesna płoza wykonana z wysokiej klasy aluminium, która oferuje znakomite przenoszenie mocy na koła, jak również bradzo skutecznąjazdę. Do płozy oferujemy nowoczesne koła Hydrogen o średnicy 90 mm i twardości na poziomie 85 A, które decydują o komforcie i bezpieczeństwie podczas jazdy na rolkach.

  Silikonowo-żelowe łożyska SG9 korzystają dodatkowo ze smaru silikonowego, który minimalizuje tarcia i gwarantuje nam niesamowitą trwałość naszego spzętu.

  Rolki Rollerblade Maxxum 90 mocowane są za pomocą sznurówek, mikroregulowanej klamry na cholewce oraz paska Strap pod kątem 45 stopni.

  But zewnętrzny: Maxxum, odlewany, wentylowany

  But wewnętrzny: Liner Premium, wkładka pod stopą Specialized, Shock Absorber

  Zapięcie: sznurówki (extra sznurówki w kartonie), Strap pod kątem 45 stopni, mikroregulowana klamra na cholewce

  Płoza: frezowana Alu (max. 4x90mm), 11.0'', ustawiana bocznie (odległość otworów montażowych 165mm)

  Kółka: Hydrogen 4x90mm, 85A, MADE IN USA

  Łożyska: SG9

  Hamulec: w kartonie

30 Inne produkty w tej samej kategorii: