Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Rollerblade Macroblade 110 3WD czerwone 2018 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Macroblade 110 3WD czerwone 2018

Nowy

Rollerblade

Rollerblade Macroblade 110 3WDto zupełnie nowa generacja rolek przeznaczone do jazdy fitnessowej i rekreacyjnej. Gwarantują maksymalny komfort i możliwość osiągania wysokich prędkości, doskonałe na długie dystanse.

Więcej szczegółów

1 159,00 zł

1 099,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Najnowsze rolki Rollerblade Macroblade 110 3WD to model dedykowany do rekreacji i fitnessu dla zawodników na różnym poziomie zaawansowania w rolkarstwie. Idealnie sprawdzają się podczas pokonywania długich dystansów oferując niesamowicie wysoką prędkość oraz optymalny komfort.

  Rolki marki Rollerblade wykorzystują skorupę Macroblade typu Shell, która odpowiada za precyzyjne i komfortowe trzymanie stopy w stawie skokowym, dzięki czemu zawodnik lepiej kontroluje swoje rolki. Model jest trwały i bardzo odporny na uszkodzenia dzięki technologii seamless, bez linii łączenia.

  Wewnętrzny but Liner High Performance z wkładką treningową jest częściowo wyjmowalny i bardzo dobrze wentylowany, co odpowiada za niesamowity komfort podczas jazdy.

  Do rolek z kolekcji Macroblade zastosowano aluminiowe płozy Twinblade 3WD zaprojektowane jako trójkołowe szyny trzymające koła poliuretanowe (kauczukowe) RB Supreme o średnicy 110 mm i twardości 85 A, co umożliwia szybką i płynną jazdę.

  Do prezentowanych rolek dodano innowacyjne łożyska silikonowo-żelowe SG 9, które minimalizują tarcia i są bardzo trwałe. Wiązane są przy użyciu stabilnej klamry nad kostką, paska z rzepem pod kątem 45 stopni i klasycznych sznurówek.

  But zewnętrzny: Macroblade typu Shell

  But wewnętrzny: Liner High Performance z wkładką treningową, częściowo wyjmowalny

  Zapięcie: sznurówki, klamra pod kątem 45 stopni, górna klamra nad kostką

  Płoza: Twinblade Aluminium 3WD (max 3x110 mm), 11,4''

  Kółka: Supreme 3x110, mm / 85A

  Łożyska: SG 9

  Waga: 3,7 kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: