Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki Rollerblade Macroblade 84 ABT czerwone 2017 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Macroblade 84 ABT czerwone

Nowy

Rollerblade

Rolki Macroblade 84 ABTz pionierskim ułatwijącym hamowanie Active Break Technology.

Więcej szczegółów

859,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Jeżeli cenisz sobie rekreacyjną, swobodną jazdę na łyżworolkach lub jesteś osobą początkującą, rolki Rollerblade Macroblade 84 ABT są właśnie dla Ciebie!

  W rolakch Macroblade 84 ABT zastosowano pionierskie rozwiązanie Active Break Technology. Jest to specjalny system, dzięki któremu poprzez wystawienie prawej nogi do przodu efektywnie zahamujemy. ABT ułatwia hamowanie, poprawia jego skuteczność i bezpieczeństwo, ponieważ podczas hamowania nogi pozostają w pozycji zapewniającej wysoką stabilność. System Active Break Technology jest odpowiedzią na potrzeby rolkarzy, których zdecydowana większość uważa, że najcięższe w jeździe na rolkach jest hamowanie, Rollerblade rozwiązał ten problem.

  Oprócz przełomowego rozwiązania hamowania, rolki Rollerblade Macroblade to niezwykła wygoda i wsparcie rolkarza podczas jazdy, tak aby jak najszybciej nauczył się techniki i cały czas czuł się bezpiecznie. W łyżworolkach Macroblade 84 ABT użyto również najwyższej jakości komponentów i materiałów.

  Odpowiedniej długości płoza, zapewnia równowagę między wysoką stabilnością a skrętnością. Wykonano ją z twintable casting aluminium, stopu glinu o bardzo wysokim stosunku wytrzymałości do wagi. Twintable casting aluminium zapewnia niezykle wydajne przeniesienie siły ze skorupy na koła rolek.

  Łożyska Silicon Gel 7 to minimalne opory toczenia oraz ochrona łożysk przed dostaniem się nieczystości i cieczy do wewnątrz. Wraz z kółkami 84mm o odpowiedniej twartości 84A i kształcie elipsy zapewniają doskonałą amortyację niedoskonałych powierzchni i stabilność jazdy.

  W rolkach Rollerblade Macroblade wykorzystano but wewnętrzny Performance 5 Star Fit, który dopasowuje się do stopy podczas jazdy, zapewnia on najwyższy komfort oraz minimalizuje ryzyko powstania otarć. But ma również rozbudowany system wentylacji, dzięki któremu ciepłe, wilgotne powietrze wydostaje się na zewnątrz i jest zastępowane chłodnym i słuchym z zewnątrz. Dodatkowym atutem buta wewnętrznego jest konstukcja bezszwowa oraz możliwość jego prania w pralce.

  Skorupa rolek to Macroblade, jest ona otwarta, dzięki czemu cały but jest przewiewny. Skorupa została stworzona z wytrzymałego i sztywnego tworzywa, tak, aby zminimalizować straty podczas przenoszenia siły ze stopy na płozę.

  Zapięcia rolek to przede wszystkim sznurowała, które pozwalają na optymalne dopasowanie. Pasek Strap, specjalnie zamontowany pod kątem 45 stopni, aby jak najlepiej trzymać stopę w miejscu kostki. Górna klamra z bardzo dokładnym zakresem dopasowania.

  But zewnętrzny: Macroblade

  But wewnętrzny: Performance 5 Star Fit z wkłądką Training

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: Twintable Casting Aluminium, długość 10,2 cali dla rozmiarów: EU35 - EU44 oraz 11 cali dla EU44,5 - EU47,5

  Kółka: 84mm, 84A, poliuretanowe w kszałcie elipsy

  Łożyska: SG7 z żelem silikonowym, znacznie lepsze od ABEC.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: