Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki Freeride i Freestyle

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Rollerblade Maxxum 90 zielone 2017 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Maxxum 90 zielone 2017

Nowy

Rollerblade

Męskie rolki Maxxum 90 firmy Rollerblade do jazdy miejskiej i freestylowej. Konstrukcja skorupy oparta o but zewnętrzny modelu Twister. Rolki zapewniają zawodnikom szybką i komfortową jazdę w każdych warunkach atmosferycznych.

Więcej szczegółów

1 299,00 zł

999,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Rolki Rollerblade Maxxum 90 to doskonały model dla zawodników, którzy preferują szybką jazdę po mieście oraz bezpieczne pokonywanie dużych dystansów na gładkich powierzchniach. Konstrukcja modelu opiera się o inny produkt tego samego producenta - rolki Twister.

  Skorupa w modelu Maxxum 90 oparta została o budowę kultowego modelu Twister - jest odlewana, wentylowana i świetnie dopasowana do łydki zawodnika. Co więcej, wykonana została z najwyższej jakości tworzywa, które chroni rolki przed uszkodzeniami i pęknięciami.

  Innowacyjny but wewnętrzny Specialized 5 Stars Fit wyposażono w system wentylacji, który dzięki optymalizacji ciepła i wilgoci wewnątrz buta zapewnia niesamowite uczucie komfortu. Wkładka Shck Absorber umieszczona w bucie rewelacyjnie pochłania drgania podczas jazdy.

  Frezowana płoza z doskonałego stopu aluminium gwarantuje lepsze przeniesienie mocy na koła i skuteczną jazdę, dzięki której zawodnik cieszy się jeszcze lepszymi osiągami. Kauczukowe koła Hydrogen umieszczone na płozie o średnicy 90mm i twardości 85A to kolejny sposób na wygodę i bezpieczeństwo podczas jazdy.

  Minimalne opory toczenia i większa żywotność rolek zapewniona jest dzięki nowoczesnym, silikonowo-żelowym łożyskom Silicon Gel 9 (SG9) z użyciem smaru silikonowego, które odpowiadają za lepszą trwałość rolek.

  Rolki Maxxum 90 to gwarancja dopasowania do stopy - dzięje się tak za sprawą tradycyjnym wiązaniom przy użyciu sznurówek, mikroregulowanej klamrze na cholewce i paskowi Strap pod kątem 45 stopni.

  But zewnętrzny: Maxxum, odlewany, wentylowany

  But wewnętrzny: Liner Premium, wkładka pod stopą Specialized, Shock Absorber

  Zapięcie: sznurówki (extra sznurówki w kartonie), Strap pod kątem 45 stopni, mikroregulowana klamra na cholewce

  Płoza: frezowana Alu (max. 4x100mm), 11.0'', ustawiana bocznie (odległość otworów montażowych 165mm)

  Kółka: Hydrogen 4x90mm, 85A, MADE IN USA

  Łożyska: SG9

  Hamulec: w kartonie

12 Inne produkty w tej samej kategorii: