Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki Freeride i Freestyle

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rollerblade Metroblade GM rolki 2017 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Metroblade GM 2018

Nowy

Rollerblade

Bezdyskusyjnie najlepsze rolki do urban-skatingu. Rolki zaprojektowane przy współpracy z Gregiem Mirzoyanem, wirtuozem jazdy urban. Sztywne i ultralekkie. Są niezwykle łatwe w prowadzeniu, dlatego mogą ich używać również osoby początkujące.

Więcej szczegółów

1 899,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Jeżeli cenisz sobie najwyższy poziom jazdy urban lub freeride, na rolkach chcesz czuć się całkowicie wolny, a przeszkody, które staną Ci na drodze traktujesz jako zabawki. Rolki Rollerblade Metroblade GM są stworzone z myślą o Tobie.

  Rollerblade Metroblade GM, jak wskazują dwie ostatnie litery w nazwie, to rolki zaprojektowane przy współpracy z Gregiem Mirzoyanem, który jest autorytetem jeżeli chodzi o jazdę urban. Celem było stworzenie rolek dla najbardziej wymagających rolkarzy freeride. W rolkach wykorzystano najnowsze technologie i innowacyjne, nieznane do tej pory rozwiązania. W konstrukcji buta wykorzystano włókno węglowe.

  Rezultatem jest ultralekka, a zarazem sztywna rolka Rollerblade Metroblade GM, pozwalająca na doskonałe przeniesienie energii ze skorupy na kółka. Metroblade GM są przeznaczone dla osób zaawansowanych, jeżdżących na najwyższym poziomie, jednak są tak łatwe do kontrolowania, że mogą jeździć na nich również osoby początkujące.

  Pisząc o rolkach Rollerblade Metroblade GM nie można zapomnieć o ich niezwykłym designie. Jest to połączenie delikatnie połyskujących struktur włókna węglowego z matowym, kasztanowym materiałem. Całość doskonale komponuje się również z frezowaną, matową płozą oraz perłowymi kółkami. Żaden element w rolach Metroblade GM nie jest przypadkowy.

  But zewnętrzny: Metroblade Carbon Sole, wykonany z włókna węglowego

  But wewnętrzny: HSE footbet z absorberem drgań

  Zapięcie: Górny rzep na cholewce, rzep pod kątem 45 stopni, sznurówki

  Płoza: Wykonana z frezowanego glinu 7005 o długości 243mm

  Kółka: New Hydrogen 4x80mm, twardość 85A, wykonane w USA

  Łożyska: Twincam ILQ, 9 Classic Plus Kolor: czerwony

Produkty powiązane

23 Inne produkty w tej samej kategorii: