Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki regulowane Rollerblade Microblade 2020 Zobacz większe

Rolki regulowane Rollerblade Microblade 2020

Nowy

Rollerblade

Kultowe rolki regulowane dla dzieci Rollerblade Microblade w nowej odsłonie wizualnej na rok 2020. Model z rozsuwaną skorupą z możliwością rozmiaru oraz praktyczną szyną, która pozwala na zastosowanie ustawienia 3- lub 4-kołowego.

Więcej szczegółów

399,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Rollerblade Microblade to jeden z najpopularniejszych modeli rolek dziecięcych, który od lat imponuje nowoczesnym designem i świetną konstrukcją, stworzoną z myślą o najbardziej wymagającej grupie rolkarzy - juniorach. Rolki Microblade charakteryzuje regulowana skorupa z możliwością rozszerzenia o 4 rozmiary, dzięki czemu sprzęt ten będzie służył najmłodszym narciarzom przez wiele sezonów, rosnąc wraz ze stopą młodego sportoca.

  Rolki regulowane Rollerblade świetnie sprawdzają się zarówno podczas nauki jazdy, jak również podczas treningów rekracyjnych i tych bardziej zaawansowanych. Zastosowano w nich odpowiednio wentylowany but wewnętrzny Performance Liner, który idealnie przylega do stopy dziecka i zapewnia mu swobodny przepływ powietrza.

  Kolejnym atutem rolek Rollerblade Microblade jest nowoczesna szyna kompozytowa 3WD/4WD (w zależności od poziomu doświadczenia dziecka), do której w prosty sposób można dodać koła 4x72 mm lub opcjonalnie 3x80 mm.

  Rolki Rollerblade dla dzieci to także innowacyjne łożyska silikonowo-żelowe SG3, które gwarantują juniorom trwałość i niezawodność ulubionego sprzętu. Za bezpieczeństwo podczas jazdy odpowiada potrójny system mocowania do stopy za pomocą górnej klamry, paska Strap pod kątem 45 stopni oraz tradycyjnych sznurowadeł.

  Na prawej rolce zamontowany został hamulec wykonany z gumy, która nie pozostawia śladów na nawierzchni.

  But zewnętrzny: Microblade z systemem regulacji

  But wewnętrzny: Liner Performance Junior

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: kompozytowa Monocoque (max 4x72 mm lub 3x80 mm)

  Kółka: Rollerblade 4x72 mm / 3x80mm, 82 A

  Łożyska: SG3

  Hamulec: zamontowany na rolce (guma nie pozostawiająca śladów)

20 Inne produkty w tej samej kategorii: