Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki regulowane Rollerblade Thunder G 2019 Zobacz większe

Rolki regulowane Rollerblade Thunder G 2019

Nowy

Rollerblade

Rolki regulowane dla dziewczynek Rollerblade Thunder G pozwalają na przyjemną zabawę podczas nauki jazdy na rolkach. Oferują pełen komfort i bezpieczeństwo, dbając przy tym o zachowanie odpowieniej stabilności i umiarkowanej prędkości, dzięki najwyższej jakości komponentom.

Więcej szczegółów

369,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Atrakcyjne rolki regulowane dla dziewczynek Rollerblade Thunder G, które dedykowane są najmłodszym miłośniczkom rolkarstwa. Model oferuje nie tylko maksimum bezpieczeństwa podczas nauki jazdy na rolkach, ale także niezwykły komfort, stabilność oraz możliwość rozwijania umiarkowanych prędkości przy odpowiednim wsparciu.

  Rolki dziewczęce Thunder G charakteryzuje nowoczesna skorupa z możliwością regulacji długości w zakresie czterech rozmiarów, co jest niezaprzeczalnym atutem z uwagi na rosnące stopy dziecka.

  Prezentowane rolki Rolllerblade wyposażone zostały w wygodny but wewnętrzny Liner Performance Junior, który świetnie przylega do stopy, jest bardzo miękki i komfortowy podczas całodniowego użytkowania.

  Rolki dla dziewczynek Rollerblade Thunder G to także nowoczesna płoza kompozytowa Monocoque Composite z obniżonym środkiem ciężości, co znacząco podwyższa stabilność podczas jazdy. Do płóz dodano koła o średnicy 72 mm oraz twardości 80 A. W miarę nabywania umiejętności w rolkach można zamontować większe koła o maksymalnej średnicy 76 mm.

  Koła Rollerblade osadzone zostały na wysokiej klasy łożyskach SG3, wpływających na możliwość osiągania umiarkowanych prędkości, zachowując przy tym płynność jazdy bez oporów toczenia. Co nie jest oczywiste w modelach innych marek.

  Rolki dziecęce Thunder G dopasowane i ustabilizowane do stopy dzięki systemowi szybkiego sznurowania wraz z rzepem Velcro oraz górną klamrą.

  But wewnętrzny: Liner Performance Junior

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, klamra Cuff Buckle

  Płoza: kompozytowa

  Kółka: 4x72 mm, 80A

  Łożyska: SG3

6 Inne produkty w tej samej kategorii: