Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki regulowane Rollerblade Microblade 3WD 2019 Zobacz większe

Rolki regulowane Rollerblade Microblade 3WD 2020

Nowy

Rollerblade

Rolki regulowane dla juniorów Rollerblade Microblade 3WD wyposażone w trójkołową szynę. Model z niskim środkiem ciężkości oferującym lepszą równowagę i kontrolę nad sprzętem, jak również z możliwością regulacji długości skorupy o 4 rozmiary.

Więcej szczegółów

399,00 zł

359,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę •  Konstrukcja rolek juniorskich oparta została o budowę rolek dla dorosłych, jednak zastosowano w niej kilka dodatkowych elementów, m.in. obniżony środek ciężkości oferujący świetną kontrolę nad sprzętem, jak również regulację rozmiaru skorupy w zakresie czterech rozmiarów, co umożliwia pełne dopasowanie sprzętu do rosnącej stopy dziecka.

  Rolki juniorskie Microblade 3WD wyposażone zostały w wygodny but wewnętrzny Liner Performance Junior, który jest wyjmowany i odpowiednio wentylowany, dzięki czemu oferuje niezwykły komfort użytkowania w każdych warunkach.

  Dodatkowo wzmocnione płozy kompozytowe zastosowane w rolkach dziecięcych Rollerblade zachwycają świetną absorpcją drgań i wstrząsów, jak również rewelacyjnymi właściwościami jezdnymi na każdej nawierzchni. Do płóz dodano trzy wytrzymałe koła o średnicy 80 mm i twardości 82 A.

  Rolki Rollerblade Microblade 3WD to świetny sprzęt do nauki jazdy, na co wpływa wykorzystanie wysokogatunkowych łożysk silikonowo-żelowych SG3, odpowiadających za płynność jazdy. Rolki doskonale przylegają do stopy, dzięki potrójnemu systemowi mocowań w postaci tradycyjnego sznurowania, paska Powerstrap pod kątem 45 stsopni oraz górnej klamry nad kostką.

  But zewnętrzny: Microblade, regulowana w zakresie 4 rozmiarów

  But wewnętrzny: Performance Junior Liner

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: Monocoque Composite (max 4x72 mm lub 3x80 mm)

  Kółka: Rollerblade 3x80 mm / 82 A

  Łożyska: SG3

20 Inne produkty w tej samej kategorii: