Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki regulowane Rollerblade Combo G 2019 Zobacz większe

Rolki regulowane Rollerblade Combo G 2019

Nowy

Rollerblade

Nowa odsłona lekkich, dziewczęcych rolek do jazdy rekreacyjnej Rollerblade Combo G, w których zastosowano wysokiej klasy skorupę z możliwością regulacji w zakresie czterech rozmiarów. Rolki o nowoczesnym designie, bardzo dobrze dopasowane do stopy, komfortowe i wygodne. W zestawie ochraniacze na łokcie, nadgarstki i kolana.

Więcej szczegółów

499,00 zł

399,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Rolki regulowane Rollerblade Combo G z najnowszej kolekcji na rok 2019, dedykowane najmłodszym miłośnikom jazdy na łyżworolkach. Rolki z nowej serii są jeszcze lżejsze niż do tej pory (ok 10% niższa waga), charakteryzuje je łatwiejszy sposób regulacj buta, a sam zakres regulacji jest bardziej przyjazny rosnącym stopom dziecka. Nowe rolki Combo to także niżej osadzony środek ciężkości, co przyczynia się zachowania lepszej równowagi podczas nauki jazdy na rolkach.

  Rolki dziecęce Rollerblade Combo G wyposażone zostały w nowoczesną skorupę z możliwością regulacji w zakresie czterech rozmiarów, co sprawia, że rośnie ona wraz ze stopą dziecka.

  Łyżworolki Combo G charakteryzuje wyjmowany, bardzo miękki but wewnętrzny Liner Performance, który pozwala stopie swobodnie oddychać w każdych warunkach. Zastosowano w nich także wysokiej jakości płozy kompozytowe z kołami kauczukowymi o średnicy 72 mm i twardości 80 A. Rolki te można konfigurować w dwóch wariantach: klasycznym z czterema kołami, a także nowoczesnym z trzema kołami o średnicy 80 mm.

  Do prezentowanych rolek marki Rollerblade dodano łożyska silikonowo-żelowe SG3 - bardzo wytrzymałe, toczne i świetnie absorbujące drgania oraz wstrząsy. Rolki dziecięce Combo G wiązane są za pomocą paska Strap, klamry nad kostką oraz sznurówek.

  Wraz z rolkami otrzymujemy zestaw ochraniaczy na kolana, nadgarstki oraz łokcie.

  But zewnętrzny: Combo G z systemem regulacji

  But wewnętrzny: Liner Performance Junior

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: kompozytowa Monocoque (max 4x72 mm albo 3x80mm)

  Kółka: Rollerblade 3x72mm/80 A

  Łożyska: SG3

  Hamulec: zamontowany na rolce (guma nie pozostawiająca śladów)

30 Inne produkty w tej samej kategorii: