Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki regulowane Rollerblade Combo 2019 Zobacz większe

Rolki regulowane Rollerblade Combo 2020

Nowy

Rollerblade

Lekkie, bardzo wygodne rolki regulowane Rollerblade Combo dla chłopców, którzy pragną udoskonalać swoje umiejętności wrotkarskie. Rolki rosną wraz ze stopą dziecka, są w prosty sposób regulowane i idealnie dopasowane do nogi. W zestawie otrzymujemy także komplet ochraniaczy na nadgarstki, łokcie oraz kolana.

Więcej szczegółów

479,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Atrakcyjne rolki dla namłodszych sportowców pragnących rozpocząć przygodę rolkarstwem - rolki regulowane Rollerblade Combo w kolorze czarno-czerwonym. Zastosowano w nich nowoczesną skorupę z możliwością regulowania w zakresie czterech rozmiarów, co pozwala na pełne dopasowanie i korzystanie z ulubionego sprzętu przez kilka sezonów.

  Nowoczesna konstrukcja rolek dla najmłodszych marki Rollerblade bazuje na sprzęcie dla dorosłych, a tym, co je wyróżnia jest przede wszystkim nisko osadzony środek ciężkości dla lepszej równowagi podczas nauki, a także ławiejszy sposób regulacji dziobu buta.

  Prezentowane rolki dziecięce Rollerblade Combo posiadają miękki, wyjmowany but wewnętrzny, który jest odpowiednio wentylowany i rewelacyjnie dopasowany do stopy.

  W rolkach regulowanych Combo zastosowano płozy kompozytowe, do których przymocowano kółka poliuretanowe o średnicy 72 mm i twardości 80 A. Istnieje możliwość wyboru większej średnicy kółek - aż do 76 mm. Kolejnym atutem jest możliwość założenia trzech kółek w prezentowanych rolkach - każde o średnicy 80 mm.

  Prezentowany model charakteryzują także innowacyjne łożyska siilikonowo-żelowe SG3 o doskonałej jakości i możliwości redukcji tarć. Rolki posiadają rzep stabilizujący pięty, sznurówki oraz specjalną klamrę nad kostką.

  W komplecie otrzymujemy także zestaw ochraniaczy na kolana, nadgarstki oraz łokcie.

  But zewnętrzny: Combo z systemem regulacji

  But wewnętrzny: Liner Performance Junior

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: kompozytowa Monocoque (max 4x72 mm albo 3x80mm)

  Kółka: Rollerblade 3x72mm/80 A

  Łożyska: SG3

  Hamulec: zamontowany na rolce (guma nie pozostawiająca śladów)

17 Inne produkty w tej samej kategorii: