Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki regulowane Rollerblade Cube 2019 Zobacz większe

Rolki regulowane Rollerblade Cube 2019

Nowy

Rollerblade

Zestaw dla najmłodszych miłośników jazdy na rolkach, w skład którego wchodzą rolki regulowane Rollerblade Microblade, wygodny kask oraz wysokiej klasy ochraniacze na nadgarstki, kolana i łokcie. Rolki są bardzo dobrze dopasowane do stopy, lekkie i stabilne. 

Więcej szczegółów

589,00 zł

469,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Najnowsze rolki regulowane Rollerblade Cube dla najmłodszych miłośników jazdy na łyżworolkach. Rolki Rollerblade dostępne są w sprzedaży z wysokiej klasy kaskiem na głowę, który skutecznie chroni przed uderzeniami, a także kompletem ochraniaczy na nadgarstki, łokcie i kolana. Skorupa rolek jest rozsuwana w zakresie 4 rozmiarów, co pozwala na pełne dopasowanie ich do rosnącej stopy dziecka.

  Profesjonalne rolki dziecięce Cube to model o konstrukcji zbliżonej do tych dorosłych, jednak wyróżniający się niżej umiejscowionym środkiem ciężkości, idealnie dobranymi dla najmłodszych kółkami i łożyskami.

  Prezentowane rolki regulowane Rollerblade Cube wyposażono w wyjmowany, odpowiednio wentylowany but wewnętrzny Liner Performance Junior, któy oferuje idealne dopasowanie do stopy i maksymalny komfort użytkowania.

  Rolki dziecięce Rollerblade wyróżnia zastosowanie wysokogatunkowej płozy kompozytowej o podwyższonej wytrzymałości i możliwości tłumienia wszelkich drgań i wstrząsów. Do płozy dodać kółka o średnicy maksymalnie 76 mm, w zestawie otrzymujemy natomiast koła o średnicy 42 mm oraz twardości 80 A. Warto zauważyć, że rolki juniorskie Cube możemy używać z trzema lub czterema kółkami.

  W prezentowanym modelu zastosowano wytrzymałe łożyska SG3, zapewniające komfort i doskonałą trwałość. O możliwość odpowiedniego dopasowania do stopy dba wiązanie za pomocą tradycyjnych sznurówek, paska Strap pod kątem 45 stopni i górnej klamry nad kostką.

  But zewnętrzny: Microblade z systemem regulacji

  But wewnętrzny: Liner Performance Junior

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: kompozytowa Monocoque (max 4x76 mm albo 3x80mm)

  Kółka: Rollerblade 3x72mm/80 A

  Łożyska: SG3

  Hamulec: zamontowany na rolce (guma nie pozostawiająca śladów)

30 Inne produkty w tej samej kategorii: