Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki regulowane Rollerblade Microblade G zielone 2019 Zobacz większe

Rolki regulowane Rollerblade Microblade G zielone 2019

Nowy

Rollerblade

Nowość: rolki regulowane dla dziewcząt Rollerblade Microblade G, w których można rozszerzyć skorupę w zakresie czterech rozmiarów. Dzięki nowoczesnej płozie 3WD można zastosować zamiast czterech małych kół trzy większe koła i pędzić szybciej!

Więcej szczegółów

399,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Nowość na rok 2019 - rolki regulowane Rollerblade Microblade G dla dziewcząt, które pragną bezpiecznie i wygodnie rozpocząć przygodę z jazdą na łyżworolkach. Nowe rolki dziecięce Rollerblade są o 10% lżejsze w porównaniu do poprzednich wersji i jeszcze bardziej komfortowe. Ich głównym atutem jest możliwość swobodnej regulacji skorupy w zakresie czterech rozmiarów tak, by sprzęt mógł rosnąć wraz ze stopą dziecka.

  Prezentowane rolki Rollerblade wyposażono w miękki but wewnętrzny Performance Junior, który jest odpowiednio wentylowany i bardzo dobrze dopasowany do stopy.

  Nowym udogodnieniem w rolkach Microblade G na rok 2019 jest możliwość założenia 3 kółek kauczukowych o średnicy 80 mm lub czterech kółek o średnicy 72 mm oraz twardości 80 A. Rolki regulowane z kolekcji Microblade wyróżnia także zastosowanie płozy kompozytowej 3WD/4WD.

  Rolki dziecięce Rollerblade Microblade G posiadają łożyska SG3, w których zastosowano wysokiej jakości smar silikonowy. Łożyyska są proste w obsłudze, bardzo wytrzymałe i trwałe.

  Lepszą kontrolę nad sprzętem i doskonałe dopasowanie do stopy gwarantuj wiązanie z górną klamrą, paskiem Stram pod kątem 45 stopni i tradycyjnymi sznurowadłami.

  But zewnętrzny: Microblade z systemem regulacji

  But wewnętrzny: Liner Performance Junior

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: kompozytowa Monocoque (max 4x72 mm lub 3x80 mm)

  Kółka: Rollerblade 3x80mm, 82 A

  Łożyska: SG3

  Hamulec: zamontowany na rolce (guma nie pozostawiająca śladów)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: