Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Bladerunner Phaser Combo G biało-różowe 2018 Zobacz większe

Rolki Bladerunner Phaser Combo G biało-różowe 2018

Nowy

Rollerblade

Bladerunner Phaser Combo G w kolorze biało-różowym to niezwykle stylowe i atrakcyjne wizualnie rolki regulowane dla małych dziewczynek, które lubią aktywnie spędzać czas z rodzicami. Model oferuje możliwość rozszerzenia skorupy do cztereh pełnych rozmiarów. W komplecie otrzymujemy komplet ochraniaczy na nadgarstki, łokcie i kolana.

Więcej szczegółów

449,00 zł

399,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Wysokiej jakości rolki regulowane Bladerunner Phaser Combo G to wersja dla dziewczynek, która stworzona została w oparciu o niezwykle stylowy, biało-różowy design. Rolki mogą być rozszerzane do czterech pełnych rozmiarów, dzięki czemu rosną wraz ze stopą dziecka, a rodzic nie musi martwić się o konieczność częstej wymiany sprzętu dla swojej pociechy. Rolki Phaser Combo G to gwarancja komfortu, bezpieczeństwa i płynności w jeździe podczas nauki stawiania pierwszych kroków na rolkach.

  W komplecie z prezentowanymi rolkami otrzymujemy trzy pary ochraniaczy na nadgarstki, łokcie oraz kolana.

  Phaser Combo G to rolki wyposażone w wygodny, znakomicie wentylowany i dopasowany do stopy dziewczynki but wewnętrzny, który znacząco wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy.

  Co więcej, producent Bladerunner oferuje w nich nowoczesne płozy kompozytowe absorbujące wstrząsy, jak również sprzyjające płynnej jeździe po nierównym terenie. Do prezentowanych płóz dopasowano cztery koła o średnicy 72 mm i twardości na poziomie 80 A.

  Dopełnieniem całości konstrukcji są wysokogatunkowe łożyska ABEC 3, dzięki którym tarcia są minimalizowane, a dziecko cieszy się komfortem podczas jazdy na rolkach.

  Prezentowane rolki są mocowane do stopy dziecka poprzez wykorzystanie sznurowadeł, zapięcia za pomocą rzepa Strap umieszczonego pod kątem 45 stopni oraz górnej klamry znajdującej się nad kostką.

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, klamra na cholewce

  Płoza: kompozytowa

  Kółka: 72mm, 80A

  Łożyska: ABEC3

30 Inne produkty w tej samej kategorii: