Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Bladerunner Phaser Combo czerwone 2018 Zobacz większe

Rolki Bladerunner Phaser Combo czerwone 2018

Nowy

Rollerblade

Regulowane rolki dla najmłodszych zawodników Bladerunner Phaser Combo w kolorze czarno-czerwonym, które wyposażono w skorupę rozsuwającą siędo czterech pełnych rozmiarów. Model wyogdny, świetnie wentylowany i doskonale dopasowany do stopy. Sprzedawany z kompletem ochraniaczy na nadgarstki, łokcie i kolana.

Więcej szczegółów

449,00 zł

399,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Znakomita propozycja dla każdego malucha, który lubi spędzać czas aktywnie - regulowane rolki Bladerunner Phaser Combo w kolorze czarno-czerwonym, idealnym dla każdego małego chłopca. Model ten oferuje nam możliwość rozsuwania skorupy do czterech pełnych rozmiarów, dzięki czemu rośnie wraz ze stopą dziecka. Co więcej, zaskakuje wygodą i doskonałym dopasowaniem do stopy, dzięki czemu dziecko czuje się bezpiecznie podczas stawiania swoich pierwszych kroków w rolkach.

  Model Phaser Combo sprzedawany jest w zestawie z trzema parami ochraniaczy na nadgarstki, łokcie oraz kolana.

  Rolki marki Bladerunner korzystają z wygodnego, rewelacyjnie dopasowanego buta wewnętrznego, który wpływa na walory użytkowe prezentowanego modelu.

  Zastosowane w rolkach płozy kompozytowe świetnie pochłaniają drgania, a także sprawiają, że jazda po nierównym terenie staje się jeszcze bardziej płynna i stabilna. Co więcej, do płóz zastosowano cztery wytrzymałe koła o średnicy 72 mm i twardości na poziomie 80 A.

  Rolki Phaser Combo wykorzystują nowoczesne łożyska ABEC 3, które w wysokim stopniu minimalizują tarcia i odpowiadają za komfort jazdy, jak również trwałość rolek.

  Bladerunner Phaser Combo to rolki mocowane do stopy przy wykorzystaniu sznurowadeł, zapięcia za pomocą rzepa Strap umieszczonego pod kątem 45 stopni oraz górnej klamry znajdującej się nad kostką.

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, klamra na cholewce

  Płoza: kompozytowa

  Kółka: 72mm, 80A

  Łożyska: ABEC3

30 Inne produkty w tej samej kategorii: