Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Bladerunner Phaser Flash pomarańczowe 2018 Zobacz większe

Rolki Bladerunner Phaser Flash pomarańczowe 2018

Nowy

Rollerblade

Bladerunner Phaser Flash w kolorze czarno-pomarańczowym to wysokiej klasy regulowane rolki dziecięce z możliwością rozszerzenia skorupy do czterech pełnych rozmiarów. Oferują komfort, bezpieczeństwo i płynną jazdę podczas stawiania pierwszych kroków na rolkach. Wyposażone w zintegrowane światełka z przodu i z tyłu.

Więcej szczegółów

449,00 zł

399,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Regulowane rolki dla najmłodszych zawodników Bladerunner Phaser Flash w kolorze czarno-pomarańczowym to atrakcyjny model wybierany przez małych chłopców, którzy lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Niepowtarzalnym atutem prezentowanego modelu jest możliwość rozszerzenia skorupy do czterech pełnych rozmiarów, dzięki czemu rośnie wraz ze wzrostem stopy dziecka. Co więcej, rolki posiadają designerskie, zintegrowane światełka z przodu i z tyłu, co podwyższa walory estetyczne modelu.

  Rolki Phaser Flash wyposażono w wygodny but wewnętrzny, który jest miękki i świetnie wentylowany, a dziecku gwarantuje komfortową i bezpieczną jazdę.

  Zastosowano w nich także kompozytowe płozy, które świetnie pochłaniają drgania i pozwalają na stabilną jazdę po nierównym terenie. Do płóz dodano cztery duże koła o średnicy 72 mm i twardości 80 A.

  Całość uzupełniona została trwałymi łożyskami ABEC3, które oferują minimalizację tarć, jak również komfort w trakcie nauki jazdy na rolkach.

  Rolki Bladerunner są świetnie dopasowane do stopy dziecka za sprawą mocowania przy użyciu sznurowadeł, zapięcia za pomocą rzepa Strap umieszczonego pod kątem 45 stopni oraz górnej klamry znajdującej się nad kostką. Rolki wyposażono także w hamulec, który odpowiada za bezpieczeństwo podczas jazdy.

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, klamra na cholewce

  Płoza: kompozytowa

  Kółka: 72mm, 80A

  Łożyska: ABEC3

30 Inne produkty w tej samej kategorii: