Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki Rollerblade Cyclone różowe 2018 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Cyclone różowe

078517007Y9

Nowy

Rollerblade

Rollerblade Cyclone to profesjonalne rolki do jazdy urban dla juniorów.  Jest to model z twardą skorupą dla najmłodszej grupy rolkarzy, wyposażony w możliwość regulacji rozmiaru. W tych rolkach jazda po mieście jest wspaniałą igraszką.

Więcej szczegółów

599,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Rollerblade Cyclone to jeden z najnowszcy produktów na rok 2018, który skierowany jest do najmłodszej grupy rolkarzyi. Model  wyposażono w możliwość rozszerzenia rozmiaru. W palcach skorupy znajduje się rzep, który można usunąć zyskując większy rozmiar.

  Prezentowane rolki korzystają również z nowoczesnego buta wewnętrznego Liner High Performance Junior wraz z dodatkową wkładką treningową, która decyduje o maksymalnym komforcie jazdy.

  Rolki Cyclone posiadają wysokiej jakości płozy aluminiowe Etreuded Alu 231 m o wysokim poziomie wytrzymałości i świetnych właściwościach jezdnych. Stworzone zostały w taki sposób, by łączyć się z czterema kołami kauczukowymi Rollerblade Urban o średnicy 76 mm oraz twardości 80 A, którymi głównymi atutami są: stabilność, sprężystość oraz przyczepność podczas jazdy miejskiej.

  Rollerblade Cyclone posiadają również innowacyjne łożyska silikonowo-żelowe SG5, których zadaniem jest wsparcie wytrzymałości rolek oraz minimalizacja tarć.

  Dbając o komfort i bezpieczeństwo dziecka, rolki Cyclone mocowane są dzięki tradycyjnym sznurowaniom, klamrze na cholewce oraz paskowi Strap pod kątem 45 stopni.

  But zewnętrzny: Cyclone Vented Molted, regulowany, z bocznym sliderem

  But wewnętrzny: High Performance Liner Junior, z wkładką treningową

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, górna klamra

  Szyna: Extruded Alu 231 mm (max 4x76 mm)

  Kółka: Rollerblae Urban 4x76 mm, 80A

  Łożyska: SG5

  Waga: 3,5 kg

6 Inne produkty w tej samej kategorii: