Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Rollerblade Cube zielone 2018 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Cube zielone 2018 komplet

Nowy

Rollerblade

Zestaw Rollerbalde Cube zawiera wszytko co niezbędne do jazdy na rolkach, czyli regulowane rolki aż w 4 rozmiarach, kask i ochraniacze na kolana, łokcie i nadgarstki. Regulowane rolki ofeują wyjątkową stabilność, komfort, bezpieczeństwo i idealne dopasowanie do stopy.

Więcej szczegółów

599,00 zł

399,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Rollerblade Cube to zestaw, który zawiera regulowane rolki dziecięce,kask i komplet ochraniaczy. Model idealnie sprawdza się podczas jazdy rekreacyjnej i nauki jazdy na rolkach. Producent oferuje w nich niesamowitą stabilność i precyzję, jak również możliwość regulowania buta zewnętrznego o cztery rozmiary. Dzięki takiej budowie dziecko może cieszyć się ulubionym sprzętem przez wiele sezonów, a sam sprzęt będzie rósł wraz z ich stopą.

  W komplecie Cube otrzymujemy rolki typu Spitfire kask na rolki, jak również komplet ochraniaczy na łokcie, kolana oraz nadgarstki.

  Ochraniacze w rozmiarze XS na ok.128-140 cm wzrostu

  Rolki Rollerblade charakteryzuje wysokiej jakości but wewnętrzny Performance Junior Liner, który jest wyjmowany i świetnie wentylowany.

  Rolki wyposażone w płozę kompozytową, która dopasowana jest do czterech kół kauczukowych (poliuretanowych) o średnicy 72 mm i twardości 80 mm. Takie połączenie odpowiada za komfort, stabilność i płynność jazdy niemal w każdych warunkach. Możemy zamontować do płóz koła o większej średnicy, do 76 mm.

  Rolki Cube wyposażone zostały również w wysokiej klasy bezobsługowe  łożyska silikonowo-żelowe SG 3, które gwarantują minimalizację tarć i podwyższenie trwałości rolek.

  Na prawej rolce zamontowano dodatkowo hamulec.

  Rollerblade Cube mocowane są przy wykorzystaniu górnej klamry, paska Strap pod kątem 45 stopni oraz klasycznych sznurówek.

  But zewnętrzny: Cube - regulowany w czterech rozmiarach

  But wewnętrzny: Performance Junior Liner

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Szyna: Composite monocoque (4x76 mm)

  Kółka: 72 mm, 80A, poliuretanowe

  Łożyska: SG3 z żelem silikonowym

  Waga: 3,5 kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: