Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Rollerblade Spitfire SL G różowe 2018 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Spitfire SL G różowe 2018

Nowy

Rollerblade

Rolki regulowane Spitfire SL G w wersji dla małych dziewczynek to wyjątkowy produkt marki Rollerblade. Model w atrakcyjnym połączeniu koloru czarnego i różowego, jest bardzo bezpieczny, stabilny i komfortowy. Rolki posiadają system szybkiego sznurowania Velcro Closure System.

Więcej szczegółów

499,00 zł

469,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Rollerblade Spitfire SL G w kolorze czarno-różowym to wyjątkowe produkt dla małych dziewczynek, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu podczas jazdy na rolkach. Podstawowym atutem prezentowanego modelu jest możliwość regulacji skorupy aż do czterech pełnych rozmiarów, dzięki czemu w prosty sposób dopasujemy rolki do rosnącej stopy dziecka. System regulacji jest bezpieczny i prosty w obsłudze, oferuje nam specjalne zabezpieczenia chroniące przed samoistną zmianą rozmiaru.

  Rolki Spitfire SL G posiadają typową konstrukcję jak w przypadku modeli dla doosłych, która charakteryzuje się m.in. obniżonym środkiem ciężkości, atrakcyjnymi łożyskami, płozami i dobranymi do nich kołami.

  Prezentowany rolki wyposażono w but wewnętrzny Performance Junior Liner, który posiada miękką, oddychającą wyściółkę oferującą komfort podczas jazdy.

  W modelu Rollerblade zastosowano płytę kompozytową o wysokim poziomie wytrzymałości, która tłumi dgania, a także umożliwia komfortową jazdę na każdej nawierzchni. Do płozy dopasowano 4 koła o średnicy 72 mm i twardości 80 A. Istnieje możliwość montażu większych kółek do 76 mm.

  Rolki Spitfire SL wykorzystują także sillikonowo-żelowe łożyska SG3, które minimalizują tarcia i oferują wygodę podczas jazdy.

  Model wiązany jest za pomocą szybkiego systemu sznurowania Velcro Closure, rzepa Strap pod kątem 45 stopni i górnej klamry nad kostką.

  But zewnętrzny: regulowany do 4 rozmiarów

  But wewnętrzny: Performance Junior Liner

  Zapięcie: system szybkiego sznurowania Velcro Closure, klamra na cholewce

  Płoza: kompozytowa (max. 4x76 mm)

  Kółka: Rollerblade 4x72 mm, 80A

  Łożyska: SG3

  Hamulec: w kartonie

  Waga: 3,5 kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: