Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Rollerblade Spitfire SL limonkowe 2018 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Spitfire SL limonkowe 2018

Nowy

Rollerblade

Rollerblade Spitfire SL w kolorze czarno-limonkowym to regulowane rolki dla najmłodszych rolkarzy. W odróżnieniu do modeli z tradycyjnymi sznurówkami posiadają nowoczesny system szybkiego sznurowania Velcro Closure System.

Więcej szczegółów

499,00 zł

419,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Świetna propozycja dla każdego małego miłośnika jazdy na rolkach - regulowane rolki Rollerblade Spitfire SL w kolorze czarno-limonkowym. Ich specjalnie zaprojektowana konstrukcja umożliwia pełne dopasowanie sprzętu do rosnącej stopy dziecka (rozszerzanie do czterech rozmiarów), co umożliwia użytkowanie jednego modelu przez wiele sezonów. Regulacja jest szybka i bezpieczna dzięki specjalnym zabezpieczeniom chroniącym przed samoistną zmianą rozmiaru.

  Prezentowane rolki korzystają z konstrukcji charakterystycznej dla modeli przeznaczonych dla dorosłych, w których stosuje się obniżony środek ciężkości, świetnie dobrane koła i łożyska.

  But wewnętrzny Performance Junior Liner wyposażono w miękką, doskonale oddychającą wyściółkę, która gwarantuje maksymalny komfort podczas jazdy.

  Płyta kompozytowa o bardzo wysokiej wytrzymałości w świetny sposób tłumi drgania i wstrząsy, a także oferuje znakomite właściwości jezdne na każdej powierzchni. Do płozy dodano cztery koła o średnicy 72 mm i twardości 80 A. Istnieje możliwość montażu większych kółek do 76 mm.

  Rolki Spitfire SL wykorzystują także łożyska SG3 - sillikonowo-żelowe, które odpowiadają za zmniejszoną ścieralność rolek, stabilność i płynność jazdy.

  Model wiązany jest za pomocą szybkiego systemu sznurowania Velcro Closure, rzepa Strap pod kątem 45 stopni i górnej klamry nad kostką.

  But zewnętrzny: regulowany do 4 rozmiarów

  But wewnętrzny: Performance Junior Liner

  Zapięcie: system szybkiego sznurowania Velcro Closure, klamra na cholewce

  Płoza: kompozytowa (max. 4x76 mm)

  Kółka: Rollerblade 4x72 mm, 80A

  Łożyska: SG3

  Hamulec: w kartonie

  Waga: 3,5 kg

19 Inne produkty w tej samej kategorii: