Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Bladerunner Phaser G różowe Zobacz większe

Rolki Bladerunner Phaser G różowe 2018

Nowy

Bladerunner

Atrakcyjne wizualnie rolki dla małych dziewczynek Bladerunner Phaser G w kolorze biało-różowym. Model z możliwością regulacji skorupy o 4 rozmiary, bardzo komfortowy, bezpieczny i stabilny.

Więcej szczegółów

359,00 zł

279,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Bladerunner Phaser G w kolorze biało-różowym to wyjątkowy model rolek dla małych dziewczynek, które rozpoczynają swoją przygodę z jadą na rolkach. Model wyróżnia możliwość regulacji skorupy do czterech rozmiarów, dzięki czemu można ją indywidualnie dopasować do rosnącej stopy dziecka.

  Rolki z kolekcji Phaser posiadają wygodny, bardzo miękki but wewnętrzny, który odpowiada za znakomitą wentylację, jak również komfort podczas jazdy na rolkach.

  W prezentowanych rolkach wykorzystana została także płoza kompozytowa wyróżniająca się wysokim poziomem wytrzymałości, znakomitą absorbcją drgań i wstrząsów, jak również spektakularnymi właściwościami jezdnymi na różnych nawierzchniach.

  Łożyska ABEC 3 połączono z wytrrzymałymi kółkami o średnicy 72 mm i twardości 80 A, co decyduje o maksymalnej stabilności i bezpieczeństwie dziecka podczas nauki jazdy na rolkach.

  Rolki Bladerunner posiadają zamontowany hamulec, dzięki któremu podwyższony jest poziom bezpieczeństwa. Co więcej, zapinane są na klamry, rzep i sznurówki.

  But zewnętrzny: skorupa regulowana do 4 pełnych rozmiarów

  Zapięcie: sznurówki, górna klamra, pasek Power Strap na cholewce

  Płoza: kompozytowa, o zwiększonej wytrzymałości

  Kółka: 4x72 mm, 80 A

  Łożyska: ABEC3

30 Inne produkty w tej samej kategorii: