Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Bladerunnes Phaser czerwone Zobacz większe

Rolki Bladerunner Phaser czerwone 2018

Nowy

Bladerunner

Bladerunner Phaser w kolorze czerwonym to atrakcyjne rolki dla małych chłopców, które rosuwają się do 4 rozmiarów wraz z rosnącą stopą dziecka. Model zapewnia płynną jazdę, komfort i bezpieczeństwo.

Więcej szczegółów

359,00 zł

299,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Dziecięce rolki Bladerunner Phaser w kolorze czerwonym to model idealny dla małych chłopców. Rolki są regulowane do czterech pełnych rozmiarów, dzięki czemu rosną wraz ze stopą dziecka. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się ulubionym sprzętem przez wiele sezonów. Skorupę można wydłużać lub skracać dopasowując ją do indywidualnych potrzeb dziecka.

  Prezentowany model wyposażony został w miękki, świetnie dopasowany but wewnętrzny, który znakomicie wentyluje stopę i gwarantuje niezwykle komfortową jazdę.

  Rolki Phaser korzystają z płozy kompozytowej o podwyższonej wytrzymałości, która znakomicie tłumi drgania i wstrząsy, a także oferuje wyjątkowe właściwości jezdne na różnych nawierzchniach.

  Połączenie łożysk ABEC 3 oraz kółek o średnicy 72 mm i twardości 80 A odpowiada natomiast za pełną stabilność i bezpieczeństwo małych zawodników.

  Na rolce zamontowany został specjalny hamulec, który umożliwia hamowanie w dowolnym momencie. Model zapinany za pomocą górnej klamy, paska Powerstrap oraz sznurówek.

  But zewnętrzny: skorupa regulowana do 4 pełnych rozmiarów

  Zapięcie: sznurówki, górna klamra, pasek Power Strap na cholewce

  Płoza: kompozytowa, o zwiększonej wytrzymałości

  Kółka: 4x72 mm, 80 A

  Łożyska: ABEC3

30 Inne produkty w tej samej kategorii: