Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki regulowane Bladerunner Phaser Flash zielone 2017 Zobacz większe

Rolki regulowane Bladerunner Phaser Flash zielone 2017

Nowy

Bladerunner

Rewelacyjne rolki z możliwością regulowania Phaser Flash ze zintegrowanymi światełkami z przodu i z tyłu, które zaprojektowała firma Bladerunner. Model dla najmłodszych zawodników, którzy cieszą się z komfortu i bezpieczeństwa,  podczas nauki jazdy.

Więcej szczegółów

439,00 zł

329,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Bladerunner to renomowany producent rolek dla dzieci, w tym rozsuwanego modelu Phaser Flash z wbudowanymi światełkami z przodu i z tyłu. Jest to absolutny hit, który pokocha każdy mały zawodnik.

  But zewnętrzny rolek firmy Bladerunner zaprojektowano tak, by dopasować go do stopy dziecka. Można go regulować w zakresie 4 rozmiarów, dlatego też rośnie razem ze stopą dziecka. Rodzice mogą zatem wybrać jedne rolki wystarczające na wiele sezonów.

  Phaser Flash wyposażono w miękki i świetnie wentylowany but wewnętrzny, który gwarantuje maksymalny poziom komfortu podczas jazdy i świetną oddychalność stopy dziecka.

  Wytrzymała płoza kompozytowa w znakomity sposób pochłania drgania, dzięki czemu dziecko jeździ płynnie i stabilnie nawet na nierównych terenach.

  Do płozy zamontowano koła o średnicy 72mm i twardości 80A, które w połączeniu z trwałymi łożyskami ABEC3 zapewniają juniorom komfort podczas stawiania pierwszych kroków w rolkach.

  Rolki Phaser Flash są maksymalnie dopasowane do stopy malucha dzięki wiązaniu przy użyciu sznurowadeł, zapięcia za pomocą rzepa Strap umieszczonego pod kątem 45 stopni oraz górnej klamry znajdującej się nad kostką. Rolki wyposażono także w hamulec, który odpowiada za bezpieczeństwo podczas jazdy.

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, klamra na cholewce

  Płoza: kompozytowa

  Kółka: 72mm, 80A

  Łożyska: ABEC3

19 Inne produkty w tej samej kategorii: