Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki regulowane Bladerunner Phaser Cube G różowe 2017 Zobacz większe

Rolki regulowane Bladerunner Phaser Cube G różowe 2017

Nowy

Bladerunner

Rolki regulowane Phaser Cube w wersji dla dziewczynek, które zaprojektowała firma Bladerunner. Rolki wyróżnia rewelacyjny wygląd, komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Model sprzedawany w zestawie z kaskiem i ochraniaczami na kolana, łokcie i nadgarstki.

Więcej szczegółów

559,00 zł

349,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Dziewczęce rozsuwane rolki Phaser Cube, które wyprodukowała firma Bladerunner. Dziewczynki wybierają ten model ze względu na atrakcyjny wygląd i różowo-czarne wykończenie. Rodzice zaś doceniają rolki z uwagi na bezpieczeństwo, jak również stabilność i płynność podczas nauki jazdy.

  But zewnętrzny modelu Phaser Cube jest regulowany w zakresie aż 4 rozmiarów, w związku z czym rośnie wraz ze stopą dziecka. Dziewczynki mogą zatem cieszyć się ulubionymi rolkami przez wiele sezonów.

  But wewnętrzny prezentowanych rolek jest miękki i doskonale dopasowany do małej stopy. Co więcej, jest on rewelacyjnie wentylowany, dlatego też dziecko może cieszyć się wygodną i komfortową jazdą przez wiele godzin.

  Rolki firmy Bladerunner korzystają z płozy kompozytowej, która odpowiada za tłumienie drgań i stabilną jazdę na nierównych terenach.

  Płozę uzupełniono o koła o średnicy 72mm i twardości 80A. Koła wraz z rewelacyjnymi łożyskami ABEC3 zapewniają komfort i płynność podczas nauki jazdy.

  Prezentowany model jest maksymalnie dopasowany do stopy malucha z uwagi na wykorzystanie tradycyjnych sznurówek, paska Strap pod kątem 45 stopni i górnej klamry nad kostką.

  Rolki Phaser Cube sprzedawane są wraz z kaskiem i zestawem ochraniaczy na kolana, łokcie i nadgarstki.

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, górna klamra

  Płoza: kompozytowa

  Kółka: 72mm, 80A

  Łożyska: ABEC3

30 Inne produkty w tej samej kategorii: