Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki regulowane Rollerblade Spitfire SL G fioletowe 2017 Zobacz większe

Rolki regulowane Rollerblade Spitfire SL G fioletowe 2017

Nowy

Rollerblade

Spitfire SL w wersji dla dziewczynek to doskonałe, regulowane rolki znanej firmy Rollerblade. Rolki wyróżnia niesamowity komfort dzięki nisko osadzonemu środkowi ciężkości w płozie low-balance oraz systemu szybkiego sznurowania Velcro Closure System.

Więcej szczegółów

499,00 zł

345,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Spitfire SL G w kolorze czarno-fioletowym to świetne, regulowane rolki dla dziewczynek zaprojektowane przez firmę Rollerblade. Rodzice wybierają ten model nie tylko ze względu na atrakcyjny wygląd, który przypada do gustu małym zawodniczkom, ale także z uwagi na bezpieczeństwo podczas jazdy. Rolki wyposażono w płozę low-balance z nisko umieszczonym środkiem ciężkości i system szybkiego wiązania Velcro Closure System.

  Głównym atutem rolek jest rozsuwana skorupa, którą można dowolnie regulować aż do 4 rozmiarów. Dziecko może cieszyć się zatem przez długi czas ulubionymi rolkami, które rosną razem z jego stopą.

  But wewnętrzny Junior 5 Star Fit z miękką i doskonale oddychającą wyściółką to gwarancja niesamowitego komfortu. Co więcej, but wyposażono w system wentylacji, dzięki któremu stopy dziewczynek nie pocą się i mogą swobodnie oddychać.

  Spitfire SL G posiadają płozę kompozytową low-balance z nisko osadzonym środkiem ciężkości. Zaletą płozy jest możliwość absorbcji drgań, dzięki czemu dziewczynki mogą jeździć po każdej nawierzchni.

  Płozę wyposażono w 4 koła o średnicy 72mm i twardości 80A. W modelach w rozmiarze 28-32 zastosowano tylko 3 koła. W miarę nabywania doświadczenia przez małe zawodniczki, koła można zmienić na te o większej średnicy 76mm, co przyspiesza jazdę.

  Łożyska silikonowo-żelowe Silicon Gel 3 (SG3) ze smarem silikonowym minimalizują tarcia i zwiększają żywotność rolek.

  Model Spitfire SL G można wiązać przy użyciu szybkiego systemu wiązania Velcro Closure System, górnej klamry nad kostką oraz paska Strap pod kątem 45 stopni.

  But zewnętrzny: Spitfire, regulowany w 4 rozmiarach

  But wewnętrzny: Liner Performance, Junior

  Zapięcie: system zapinania Velcro, Strap pod kątem 45 stopni, klamra na cholewce

  Płoza: Monocoque Composite (max 4x76mm)

  Kółka: Rollerblade 4x72mm / 80A

  Łożyska: SG3

  Hamulec: zamontowany na rolce

19 Inne produkty w tej samej kategorii: