Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki regulowane Rollerblade Spitfire Cube G różowe 2017 Zobacz większe

Rolki regulowane Rollerblade Spitfire Cube G różowe 2017

Nowy

Rollerblade

Świetne regulowane rolki dla dziewczynek Spitfire Cube G w kolorze czarno-różowym, które zaprojektowała firma Rollerblade. Wyróżnia je zastosowanie płozy low-balance o obniżonym środku ciężkości, dzięki czemu rolki zapewniają komfort i stabilność. Rolki sprzedawane w zestawie z kaskiem i ochraniaczami.

Więcej szczegółów

629,00 zł

499,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Spitfire Cube G w czarno-różowej wersji dla dziewczynek to doskonałe rolki rozsuwane od znanej firmy Rolleblade. Główne atuty prezentowanego modelu to przede wszystkim regulowana skorupa, dzięki której rolki rosną razem ze stopą dziecka. Spitfire Cube G to także innowacyjna płoza low-balance, którą charkateryzuje nisko osadzony środek ciężkości, dzięki czemu rolki są wygodne i bardzo stabilne. Prezentowane rolki to spełnienie marzeń każdej małej zawodniczki, a dla rodziców gwarancja bezpieczeństwa ich dzieci.

  Rolki firmy Rolleblade wyposażono w regulowaną skorupę, której długość może być zmniejszana lub zwiększana do 4 rozmiarów. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się dziecku ulubionymi rolkami przez wiele sezonów.

  Świetne dopasowanie rolki do stopy dziecka i niesamowity komfort zawdzięczony jest butowi wewnętrznemu Performance Junior, który wykonano z doskonałych materiałów.

  Spitfire Cube G wyróżnia zastosowanie innowacyjnej płozy low-balance z nisko osadzonym środkiem ciężkości. Dzieciom daje to możliwość lepszej kontroli jazdy i panowania nad rolkami podczas nauki jazdy na rolkach.

  Do płozy zastosowano 4 duże koła o średnicy 72mm i twardości 80A. Ich zadaniem jest absorbcja drgań i zapewnienie doskonałej przyczepności. Warto zauważyć, że rolki w rozmiarach 28-32 posiadają tylko 3 koła. Co więcej, jeżeli dziecko zdobędzie odpowiednie umiejętności, to do rolek można zamontować koła o średnicy 76mm.

  Silicon Gel 3 (SG3) to silikonowo-żelowe łożyska ze smarem silikonowym, które zwiększają toczność podczas jazdy i odpowiadają za większą żywotność rolek.

  Spitfire Cube G charakteryzuje świetny system wiązań, a mianowicie sznurowadła, klamra na cholewce i pasek Strap znajdujący się pod kątem 45 stopni względem stopy dziecka.

  Cena obejmuje regulowane rolki Spitfire Cube G, kask oraz komplet ochraniaczy na kolana, łokcie i nadgarstki.

  But zewnętrzny: Spitfire, regulowany w 4 rozmiarach

  But wewnętrzny: Liner Performance, Junior

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, klamra na cholewce

  Płoza: Monocoque Composite (max 4x76mm)

  Kółka: Rollerblade 4x72mm / 80A

  Łożyska: SG3

  Hamulec: zamontowany na rolce

30 Inne produkty w tej samej kategorii: