Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki regulowane Rollerblade Spitfire Cube czerwone 2018 Zobacz większe

Rolki regulowane Rollerblade Spitfire Cube czerwone 2018

Nowy

Rollerblade

Regulowane rolki juniorskie Spitfire Cube od firmy Rollerblade dla najmłodszych zawodników. Wyposażone w płozę low-balance z nisko umieszczonym środkiem ciężkości, która gwarantuje komfort i stabilność podczas jazdy. Sprzedawane w zestawie z kaskiem i zestawem ochraniaczy.

Więcej szczegółów

629,00 zł

499,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Świetnie zaprojektowane, bezpieczne rolki dla najmłdoszych Rollerblade Spitfire Cube w wersji dla chłopców. Rolki wyróżnia niesamowita praktyczność ze względu na regulowaną skorupę, która rośnie razem z dzieckiem. Co więcej, model wyposażono w płozę low-balance z nisko umieszczonym środkiem ciężkości. Rolki firmy Rollerblade to gwarancja nie tylko atrakcyjnego wyglądu i praktyczności, ale przede wszystkim bezpieczeństwa podczas jazdy.

  Rolki Spitfire Cube wyróżnia regulowana skorupa, którą można dowolnie zmniejszać lub zwiększać do 4 rozmiarów. Dzięki temu rolki będą służyć dziecku przez bardzo długi czas.

  But wewnętrzny Performance Junior to gwarancja wyjątkowego komfortu i idealnego dopasowania do stopy małego zawodnika.

  Rolki firmy Rollerblade wyposażono w płozę low-balance, którą charakteryzuje nisko osadzony środek ciężkości. Takie rozwiązanie zapewnia nie tylko komfort, ale także lepsze panowanie nad rolkami podczas nauki jazdy.

  Do płozy zamontowano 4 koła o średnicy 72mm i twardości 80A. Koła doskonale tłumią drgania i gwarantują świetną przyczepność. W rolkach o rozmiarach 28-32 zamontowano 3 kółka. W miarę nabierania doświadczenia przez dziecko, w rolkach można zamontować większe koła o średnicy 76mm.

  Silikonowo-żelowe łożyska Silicon Gel 3 (SG3) to gwarancja zwiększonej żywotności rolek i lepszej toczności podczas jazdy.

  Bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy na rolkach to podstawa. W związku z tym model Spitfire Cube posiada świetny system wiązań w postaci sznurowadeł, klamry na cholewce i paska Strap umieszczonego pod kątem 45 stopni względem stopy dziecka.

  Rolki sprzedawane są w zestawie z kaskiem i kompletem ochraniaczy na kolana, łokcie i nadgarstki.

  But zewnętrzny: Spitfire, regulowany w 4 rozmiarach

  But wewnętrzny: Liner Performance, Junior

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, klamra na cholewce

  Płoza: Monocoque Composite (max 4x76mm)

  Kółka: Rollerblade 4x72mm / 80A

  Łożyska: SG3

  Hamulec: zamontowany na rolce

30 Inne produkty w tej samej kategorii: