Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Rollerblade Thunder niebieskie 2018 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Thunder niebieskie 2019

Nowy

Rollerblade

Chłopięcie rolki Rollerblade Thunder w modnych odcieniach niebieskiego i zielonego. Jest to idealny model do nauki jazdy na rolkach, który gwarantuje dziecku maksymalny poziom bezpieczeństwa, komfortu i dopasowania do stopy malucha.

Więcej szczegółów

369,00 zł

269,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Rollerblade Thunder to chłopięca wersja rolek, które doskonale sprawdzą się podczas pierwszych zabaw i nauki jazdy na rolkach. Firma Rollerblade zaprojektowała je w taki sposób, by połączyć w sobie niezwykłą funkcjonalność i oryginalny design, który zachwyci każdego małego rolkarza.

  Niezaprzeczalnym atutem prezentowanego modelu jest możliwość regulacji buta o nawet 4 rozmiary, co pozwala rolkom rosnąć razem z dzieckiem i korzystać z nich przez wiele sezonów.

  Markowy but wewnętrzny Liner Performance Junior to doskonała wentylacja, rewelacyjne trzymanie stopy i co najważniejsze - najwyższy poziom komfortu podczas nauki jazdy na rolkach.

  Dzięki nowoczesnej płozie Monocoque Composite środek ciężkości dziecka położony jest niżej, co jest możliwe dzięki niższemu umiejscowieniu stopy. Płoza odpowiada za lepszą stabilność podczas jazdy i przede wszystkim gwarantuje bezpieczeństwo.

  Znacznie lepsze niż standardowe łożyska ABEC jest innowacyjne łożysko Silicon Gel 3, które minimalizuje tarca i jest bardzo trwałe. W przeciwieństwie do tradycyjnego smaru wykorzysuje się tu specjalny smar silikonowy, który nie jest lepki, nie pochłania wody i jest bardzo trwały. Łożysko i koła o średnicy 72mm i twardości 80A pozwalają na płynną i stabilną jazdę.

  System szybkiego i bezproblemowego sznurowania w połączeniu z rzepem Velcro i górną klamrą odpowiadają za doskonałe dopasowanie buta do stopy dziecka i komfort jazdy.

  But zewnętrzny: Thunder, regulowany w 4 rozmiarach

  But wewnętrzny: Liner Performance Junior

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, klamra na cholewce

  Płoza: Monocoque Composite, max 4x76mm

  Kółka: Rollerblade 72mm, 80A

  Łożyska: SG3 z żelem silikonowym, znacznie lepsze od ABEC.

  Promocja!

  Teraz do rolek Rollerblade Thunder  opaska odblaskowa GRATIS.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: