Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki Rollerblade RB Cruiser W 2020 Zobacz większe

Rolki Rollerblade RB Cruiser W 2020

Nowy

Rollerblade

Nowość w ofercie Rollerblade - damskie rolki do jazdy miejskiej Rollerblade RB Cruiser, dedykowane zawodniczkom początkującym i średniozaawansowanym. Wyposażone w odlewaną skorupę z wentylacją, wyjmowany liner z wkładką Training i aluminiowe płozy z czterema kółkami Urban 80mm/85A.

Więcej szczegółów

699,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Rollerblade RB Cruiser W - rolki miejskie dla kobiet, które poszukują wygodnego, a zarazem zwinnego sprzętu do udoskonalania swoich umiejętności. Rolki dla zawodniczek początkujących i średniozaawansowanych, zaprezentowane w nowej, udoskonalonej konstrukcji na sezon 2020.

  Rolki RB Cruiser W to młodszy brat kultowego modelu RB 80 Pro, bazujący na tej samej konstrukcji skorupy, która gwarantuje niezwrównaną trwałość i świetny transfer energii siły na płozę i koła. Skorupa bazuje również na zaawansowanym systemie wentylacji, który gwarantuje suchość stóp podczas intensywnych treningów.

  Rolki miejskie RB Cruiser W to także wyjmowalny liner odpowiedzialny za optymalny komfort oraz płoza aluminiowa Extruded Alu o podwyższonej wytrzymałości i świetnych parametrach jezdnych. Do płozy dodano cztery koła poliuretanowe Rollerblade Urban o średnicy 80 mm i twardości 85A. Ich atutem jest szerszy profil, który gwarantuje lepszą stabilność, sprężystość i przyczepność podczas jazdy po mieście.

  O trwałość rolek damskich Rollerblad dbają także innowacyjne łożyska silikonowo-żelowe SG7, które oferują lepsze parametry w stosunku do tradycyjnych łożysk ABEC. Rolki Rollerblade RB Cruiser W to sprzęt idealnie przylegający do kobiecej stopy dzięki zintegrowanemu systemowi wiązania w postaci klamry pod kątem 45 stopni, górną klamry oraz tradycyjnym sznurowadłom.

  Do kompletu dodajemy hamulec, który można w dowolnym momencie zamontować lub wymontować ze sprzętu.

  But zewnętrzny: Skorupa RB Vented Molded wentylowana, boczny slider

  But wewnętrzny: But wewnętrzny Performance, wkładka Training z Shock Absorber

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: Pre Shaped Extruded Alu (max 4 x 80mm) 243mm, Racing Axles

  Kółka: Rollerblade Urban 4x80 mm / 85 A

  Łożyska: SG7

Produkty powiązane

24 Inne produkty w tej samej kategorii: