Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki regulowane Rollerblade Microblade G różowo-zielone 2020 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Twister Edge W 2020

Nowy

Rollerblade

Damskie rolki Rollerblade Twister Edge W do jazdy freeridowej i slalomu. Nowa odsłona na rok 2020, imponująca jeszcze ciekawszym designem i udoskonaloną konstrukcją, która gwarantuje komfort i szybkość podczas jazdy. Model z wyjmowanym linerem i aluminiową szyną z kołami Hydrogen 4x80 mm. Wysokiej jakości łożyska ILQ-7 Plus.

Więcej szczegółów

999,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Rollerblade Twister Edge W to najnowsze rolki dla kobiet, które szukają idealnego sprzętu do jazdy miejskiej i freeridowej. Rolki skierowane są zarówno do zawodniczek doświadczonych, jak również tych rozpoczynających swoją przygodę z jazdą freeridową i slalomem. Nowa, udoskonalona konstrukcja klasy premium oferuje nie tylko wszechstronność i komfort, ale także szybkość i zwrotność podczas jazdy.

  Twister Edge W wyposażone zostały w usztywnioną skorupę z wycięciem V-Cut i wzmocnioną budową zewnętrzną, z dodatkową wentylacją od spodu oraz sliderem bocznym, który zapewnia jeszcze lepszą precyzję i bezpieczeństwo podczas szybkiej, agresywnej jazdy.

  Do skorupy rolek Rollerblade dodano miękki, wygodny liner Premium First Fit z wycięciem V-Cut i możliwością wyjmowania. Jest to całkowicie nowy, zaprojektowany od podstaw but wewnętrzny, uzupełniony podwójnym systemem tłumienia wstrząsów Shock Absorber oraz wstrząsoodporną wkładką poliuretanową ShockEraser. Jej zadaniem jest także dodatkowe pochłanianie wibracji podczas jazdy na nierównym podłożu.

  Rolki Twister Edge W wyposażone zostały w wysokiej klasy frezowaną szynę aluminiową New Extruded Alu (max 4x80 mm), do której przymocowano 4 koła Supreme o średnicy 80 mm i twardości 85A. Gwarantują zawodniczkom doskonałą wytrzymałość i mniejsze ścieranie się, ograniczając tym samym koszty eksploatacji.

  Do rolek Rollerblade Twister Edge W dodano innowacyjne łożyska Twincam ILQ-7 Plus oraz potrójny system zapinania w postaci górnej klamry, paska Strap pod kątem 45 stopni i sznurówek (do kompletu dodajemy zapasową parę sznurówek).

  But zewnętrzny: Nowy TWISTER, V-Cut, wentylowany + Slider boczny dostosowany do napędu na 3 koła

  But wewnętrzny: RB High Performance V-Cut Specialized z absorbcją drgań

  Zapięcie: sznurówki, klamra micro pod kątem 45 stopni, klamra górna

  Płoza: Nowa Extruded Alu (max 4x80mm) 243 mm dla rozmiarów od EU 23-28,5 oraz 255 mm dla rozmiarów od EU 29-31,5

  Kółka: Supreme 4x80mm, 85A, w kszałcie elipsy

  Łożyska: TWINCAM ILQ 7 PLUS

  Waga: 3,5 kg

  W zestawie znajduje się rówież hamulec możliwy do zamocowania na rolce.

24 Inne produkty w tej samej kategorii: