Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Rolki Rollerblade Maxxum Edge 90 W 2019 Zobacz większe

Rolki Rollerblade Maxxum Edge 90 W 2019

Nowy

Rollerblade

Nowa odsłona legendarnych rolek dla kobiet Rollerblade Maxxum Edge 90 W. Nowoczesna konstrukcja rolek Rollerblade łączy w sobie innowacyjną skorupę Maxxum Edge, szynę z czterema kołami Supreme oraz łożyska Twincam ILQ-9. Model idealny do szybkiej, agresywnej jazdy.

Więcej szczegółów

1 199,00 zł

999,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Rollerblade Maxxum Edge 90 W to najnowsza wersja popularnych rolek dla profesjonalistów, wybieranych przede wszystkim do jazdy miejskiej, freeride, jak również tej agresywnej i szybkiej. Model łączy w sobie innowacyjną konstrukcję połączoną z atrakcyjnym designem i najwyższą jakością wykonania.

  Rolki dla kobiet Maxxum Edge 90 W wyposażone zostały w zupełnie nową odsłonę skorupy Maxxum Edge z dodatkowym wzmocnieniem, specjalnymi otworami wentylacyjnymi i bocznym sliderem.

  But wewnętrzny High Performance Liner to najwyższy model linera w ofercie Rollerblade. Zastosowano w nim profesjonalny system absorbcji drgań, wycięcie V-Cut oraz możliwość wyjmowania.

  Damskie rolki Rollerblade Maxxum Edge 90 W charakteryzują aluminiowe, frezowane płozy Rolllerblade Extruded Alu ustawiane bocznie, z ośkami wyścigowymi Race, które odpowiadają za doskonałą stabilność, zwrotność oraz pełną redukcję drgań. Dopasowano do nich wytrzymałe koła Rollerblade Supreme o średnicy 90 mm i twardości 85 A.

  Łożyska w rolkach fitnessowych Rollerblade to model ILQ-7 Plus, które oferują niezrównany komfort i lepsze przełożenie siły. Prezentowane rolki wykorzystują również potrójny system mocowań w postaci tradycyjnych sznurowadeł, górnej klamry oraz paska Powerstrap.

  But zewnętrzny: Maxxum Edge, Vented Molted

  But wewnętrzny: High Performance Liner, Active Airflow Footbed, Shock Absorber

  Zapięcie: sznurówki, Strap pod kątem 45 stopni, Klamra

  Płoza: Extruded Alu (max 4x90 mm), 11''

  Kółka: Supreme 4x90 mm / 85 A

  Łożyska: ILQ-7 Plus

22 Inne produkty w tej samej kategorii: